2023 01 20, 08:36

Kim Kardashian įsigijo princesei Dianai priklausiusį pakabuką: nepagailėjo įspūdingos sumos

Trečiadienį 42 metų SKIMS magnatė „Sotheby's Royal & Noble“ kasmetiniame aukcione įsigijo deimantais inkrustuotą ametisto „Attallah“ kryželio pakabuką, kurį nešiojo princesė Diana.
Kim Kardashian nusipirko princesės Dianos pakabuką
Kim Kardashian nusipirko princesės Dianos pakabuką / Scanpix ir Vidapress nuotr.

Kim Kardashian papuošalų kolekcija ką tik tapo kur kas karališkesnė.

Kardashianų žvaigždė už šį dirbinį, kurį puošia kvadratinio šlifavimo ametistai, paryškinti 5,25 karato sveriančiais apvalaus šlifavimo deimantais, statė per penkias paskutines minutes ir galiausiai jį įsigijo už 182 952 eurų. „Sotheby's“ pažymi, kad tai buvo dvigubai didesnė nei prieš aukcioną apskaičiuota suma.

„Šis juvelyrinis dirbinys yra drąsus savo dydžiu, spalva ir stiliumi, jis palieka ryškų įspūdį, nesvarbu, ar būtų nešiojamas dėl tikėjimo, mados, o gal net ir abiejų, – dalijosi Londono “Sotheby„ juvelyrikos skyriaus vadovas Kristianas Spofforthas. – Džiaugiamės, kad šis dirbinys atgimė naujam gyvenimui dar vieno visame pasaulyje garsaus vardo rankose.“

Vida Press nuotr./Kim Kardashian nusipirko princesės Dianos pakabuką
Vida Press nuotr./Kim Kardashian nusipirko princesės Dianos pakabuką

People.com šaltiniai patvirtino, kad Kim yra pagerbta galimybe turėti puikų juvelyrinį dirbinį, kurį kadaise dėvėjo mirusi princesė. Gražus kryželio pakabukas papildys jos didėjančią papuošalų kolekciją – dirbinius, kuriuos kadaise nešiojo ar turėjo stiprios, ikoniškos moterys, įkvėpusios Kim.

„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian
„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian

Mirusi Velso princesė šį pakabuką segėjo ne kartą, o žymiausias renginys buvo 1987 m. Londone vykusi labdaros šventė „Birthright“, skirta paremti organizacijos humanitarinę veiklą nėščiųjų ir gimdyvių labui.

Ji derino gėlėmis puoštą pakabuką su karoliukais ant ilgos perlų grandinėlės ir prie karališkai violetinės Viktorijos laikų aksominės Catherine Walker suknelės.

„Scanpix“ nuotr./Princesė Diana
„Scanpix“ nuotr./Princesė Diana

Kaip rašoma „Sotheby's“ išplatintame pranešime spaudai, papuošalas turi dešimtmečių istoriją, kuri prasidėjo nuo dvaro juvelyrų firmos „Garrard“, sukūrusios vienetinį pakabuką 1920-aisiais. Vėliau jį nusipirko buvęs „Asprey & Garrard“ grupės vykdomasis direktorius Naimas Attallah CBE, kuris dažnai skolindavo vienetinį papuošalą princesei Dianai, devintajame dešimtmetyje. Pasak „Sotheby's“ pranešimo, kryželį visada nešiojo tik princesė, o po jos mirties jis iki šiol nebuvo matytas viešumoje.

Organizacija taip pat pažymi, kad princesę Dianą su juvelyru siejo glaudūs santykiai. 1981 m. ji iš šių namų išsirinko sužadėtuvių žiedą.

Kardashian ir anksčiau yra patekusi į laikraščių antraštes dėl to, kad dėvėjo popkultūros artifaktus.

Praėjusių metų gegužę ji sukėlė audras internete, kai „Met Gala“ renginyje pasirodė vilkėdama tą pačią kristalais puoštą Jean Louis suknelę, kurią 1962 m. vilkėjo Marilyn Monroe, gimtadienio proga dainuodama serenadą tuometiniam prezidentui Johnui F. Kennedy.

Pasiskolinta iš „Ripley's Believe It or Not“ muziejaus Orlande, Floridoje, kultinė šampano spalvos šilkinė suknelė pasižymėjo išlenktu siluetu ir gilios formos iškirpte.

Kardashian labai stengėsi įsikūnyti į Holivudo ikoną: 14 valandų iš eilės balino plaukus, kad taptų platinine blondine ir laikėsi dietos be angliavandenių ir cukraus.

Nors Kardashian sulaukė neigiamos reakcijos dėl numesto svorio ir dėl to, kad apskritai dėvėjo šį ikonišką, subtilų drabužį, ji šią transformaciją palygino su aktoriaus pasiruošimu vaidmeniui ekrane, pasakodama laikraščiui „New York Times“:

„Christianas Bale'as gali tai daryti dėl vaidmens filme ir tai yra priimtina“, ir pridūrė: „Net Renée Zellweger priaugo svorio dėl vaidmens. Man tai tas pats.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką