-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kodėl Angelinai Jolie nerimą kelia nauji buvusio vyro Brado Pitto santykiai?

Žinia apie naujus Brado Pitto (56 m.) santykius gal ir buvo netikėta, tačiau pranešimai, jog aktorius su vokiečių modeliu Nicole Poturalski (27 m.) susitikinėja jau devynis mėnesius jo buvusios žmonos Angelinos Jolie (45 m.) tikriausiai nenustebino. Tiesa, teigiama, kad žinomą aktorę šis romanas neramina.
Bradas Pittas, Nicole Poturalski, Angelina Jolie
Bradas Pittas, Nicole Poturalski, Angelina Jolie / Vida Press, „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr. / 15min montažas

Holivudo žvaigždė Bradas Pittas su nauja širdies drauge buvo įamžinti viename Paryžiaus oro uoste, iš kurio jie išvyko į aktoriui priklausančius prabangius rūmus pietų Prancūzijoje.

Užsienio spaudoje rašoma ne tik apie jausmų nebeslepiančią naują porą, bet ir apie Angelinos Jolie išreikštą susirūpinimą šia draugyste. Aktorei, kuri, kaip teigiama, savuosius romanus pristabdžiusi tam, kad galėtų rūpintis savo ir Brado Pitto šešiais vaikais.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie su vaikais
AFP/„Scanpix“ nuotr./Bradas Pittas ir Angelina Jolie su vaikais

„Hollywood Life“ šaltinis atskleidė, jog Angelina Jolie nerimauja, kokią įtaką buvusiojo romanas su beveik 30 metų jaunesniu modeliu turės jų atžaloms.

„Angelinai rūpi, su kuo susitikinėja Bradas, jei tai turės kokios nors įtakos jų vaikams, bet kitais atvejais ji nenori žinoti jo santykių detalių“, – sakė šaltinis.

Nors iš tokių pranešimų gali pasirodyti, kad aktorė vis dar negali paleisti buvusio sutuoktinio ir nerimauja, su kokiais žmonėmis jis galimai kuria bendrą gyvenimą, iš tiesų Angelina Jolie Bradui Pittui seniai nebeturi jokių romantiškų jausmų.

Tačiau vienas dalykas ramybės jai vis dėlto neduoda. Filmo „Piktadarės istorija“ žvaigždei nepatinka, kad ji rūpinasi vaikais, skiria jiems visą savo laiką, kai tuo tarpu Bradas Pittas puoselėja romanus.

Prieš pranešimus apie santykius su Nicole Poturalski, sklido kalbos apie aktoriaus ir jo buvusios mylimosios Jennifer Aniston itin artimą ryšį.

APIE TAI DAUGIAU SKAITYKITE ČIA: Po slaptų Jennifer Aniston ir Brado Pitto pasimatymų tarp poros vėl užgimė romantiški jausmai?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius