15min be reklamos
2023 02 28, 17:00

Laima Vaikulė dėl viešai išsakytos pozicijos sulaukė rusų pagiežos: įsiutino trimis žodžiais

Latvijos dainininkė Laima Vaikulė, nuo karo pradžios stipriai palaikiusi Ukrainą, savo poziciją pasirodymo Izraelyje metu patvirtino galutinai. Tiesa, vos keli jos žodžiai smarkiai įsiutino rusus, kurie ir toliau palaiko Vladimiro Putino politiką, rašo unian.net.
Laima Vaikulė
Laima Vaikulė / Asmeninio albumo nuotr.

Koncertą Izraelyje surengusi Laima Vaikulė jo metu į sceną pakvietė baleto „Freedom“ vadovę Oleną Koliadenko. Su Ukrainos vėliava į sceną žengusi choreografė buvo pasitikta publikos plojimais. Vėliau dainininkė kreipėsi į publiką ir viešai pareiškė, kad palaiko Ukrainą, o savo gerbėjams nemeluos.

„Būkite sveiki, būkite laimingi... Patikėkite, mes niekada jums nemeluosime, dainuosime gyvai, keisime kostiumus, darysimės plastines operacijas... Žodžiu, mes esame su jumis, mes jus mylime ir šiandien mes esame su Ukraina“, – koncerte kalbėjo L.Vaikulė.

Po to O.Koliadenko sušuko „Šlovė Ukrainai!“, o žiūrovai atsakė „Šlovė didvyriams!“. Vaizdo įrašu iš koncerto L.Vaikulė pasidalijo savo instagramo paskyroje.

Komentaruose po įrašu „atsivėrė portalas į pragarą“. Rusai piktinosi, kad Laima Vaikulė atvirai palaiko Ukrainą. Vos trys žodžiai „mes su Ukraina“ įsiutino šalies agresorės gyventojus, jie ėmė rašyti įžeidimus ir pilti purvą ant dainininkės, tačiau pati L.Vaikulė į visa tai nereaguoja.

Anksčiau Latvijos žvaigždė gynė Rusijos scenos primadoną Alą Pugačiovą, kurią taip pat kritikuoja rusai, nepatenkinti tuo, kad ji paliko gimtinę ir remia Ukrainą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką