Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 28, 11:02

Marilyn Monroe antrininkė – Jasmine Chiswell: gyvena mirusios ikonos namuose

Škotijoje gimusi, bet dabar Los Andžele gyvenanti nuomonės formuotoja Jasmine Chiswell (29 m.) socialiniame tinkle „TikTok“ išpopuliarėjo kaip mirusios amerikiečių legendos Marilyn Monroe antrininkė. Negana to, kad ji yra stebinančio panašumo į kino žvaigždę, moteris netgi gyvena viename iš M.Monroe namų.
Jasmine Chiswell, Marilyn Monroe
Jasmine Chiswell, Marilyn Monroe / Scanpix ir Twitter nuotr.

29 metų Jasmine Chiswell „TikTok“ tinkle turi daugiau nei 15 mln. sekėjų. Tokią galingą žmonių armiją socialiniame tinkle ji subūrė dėl išvaizdos bei stiliaus panašumų į kultinę aktorę, kuriai dabar būtų 96 metai.

„Kai buvau jauna, man visada patiko Marilyn Monroe. O vėliau ir pradėjau rengtis vintažiniais drabužiais. Tai buvo maždaug prieš penkerius metus.

Ji turėjo nuostabų stilių, nuo kurio neatsiejama dalis – pieštuko formos suknelės ir pieštuko formos sijonai. Taigi, aš sau pasakiau, kad nuo šiol noriu taip rengtis kiekvieną dieną“, – „Yahoo News“ sakė Jasmine.

@jasminechiswell

POV: It’s 1942 and you are about to go on a date with your lover but you find out he has been called to war...

♬ Summertime Sadness - Lana Del Rey

Moters teigimu, ji jau seniai yra save priėmusi kaip vidinę Marilyn, tačiau iš pradžių jai buvo sunku išeiti iš namų dėvint senovinius drabužius.

„Prireikė šiek tiek laiko, kol įgijau pasitikėjimo savimi ir pradėjau rengtis vintažiniais drabužiais ne namuose. Turėjau įgyti pasitikėjimo savimi, kad galėčiau išeiti į lauką ir elgtis taip, lyg būčiau apsirengusi įprastai, kaip visi kiti“, – sako ji.

Persikėlė į ikonos namus

Jasmine ir jos vyras, muzikos prodiuseris Maverickas McNeilly šiuo metu gyvena dvarą primenančiuose namuose, netoli Holivudo kalvų. Tame pačiame name šeštajame dešimtmetyje gyveno ir pati Marilyn Monroe su vyru Joe DiMaggio.

Popkultūros ikonai kadaise priklausančius namus rado J.Chiswell vyras Marevickas.

„Vos mes pamatėme namą internete – iškart jį pamėgome. Ne tik todėl, kad tai buvo Marilyn namas, bet ir todėl, kad jis man labai keistai priminė Škotiją“, – leidiniui „New York Post“ pasakojo Jasmine ir pridūrė, kad namą nusipirko už 2,73 mln. dolerių.

Didelių namų, kuriuose yra keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai, vaizdais Jasmine dažnai dalijasi socialiniame tinkle. Čia ji vaizdo įrašais bei nuotraukomis demonstruoja spalvingą interjerą ir kvapą gniaužiančius kanjonų vaizdus.

Dvarą gaubia paslaptys

Kadaise M.Monroe priklaususiuose namuose dabar gyvenanti Jasmine čia rado žvaigždės paliktų pėdsakų, įskaitant to meto žurnalus bei jos parašą po viena iš lempučių.

„Autentišką jos parašą radome visai netikėtai – virtuvėje keisdami lemputes “, – dalijosi moteris.

Nors Jasmine labai džiaugiasi savo namais, primenančiais dvarą, ji teigia, kad čia gyvendama patyrė nemažai šiurpių išgyvenimų, įskaitant žingsnių ir balsų girdėjimą.

„Mes su vyru stengėmės paneigti tai, ką girdime, tačiau daugybė žmonių taip pat tai patyrė ir mes to tiesiog negalime paaiškinti. Žmonės jaučiasi taip, tarsi juos apkabintų. Girdėjome kažkokį keistą balsą ir kiekvieną naktį girdime žingsnius. Tai vyksta nuolat“, – tikino M.Monroe antrininke praminta Jasmine.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką