15min be reklamos
2023 02 22, 20:40

Monica Bellucci ir Timas Burtonas – nauja pora: slaptas romanas trunka ne vieną mėnesį

Fatališkoji Italijos kino diva, viena seksualiausių pasaulio moterų tituluojama Monica Bellucci (58) ir režisierius Timas Burtonas (64) slaptai draugauja jau ne vieną mėnesį. Pora vaikšto į pasimatymus ir mėgaujasi vienas kito draugija.
Monica Bellucci ir Timas Burtonas
Monica Bellucci ir Timas Burtonas / „Scanpix“ nuotr.

Pranešama, kad nors Monica Bellucci ir Timas Burtonas pirmą kartą susitiko dar prieš 16 metų, romantiškai susitikinėti jie pradėjo tik prieš 4 mėnesius.

Pasak Mirror.co.uk, Monica ir Timas oficialiai tapo pora maždaug praėjusių metų spalį, kai Lione vyko „Lumière“ kino festivalis. Tąkart scenoje M.Bellucci įteikė T.Burtonui „Lumiere“ apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus.

„Scanpix“ nuotr./Monica Bellucci ir Timas Burtonas
„Scanpix“ nuotr./Monica Bellucci ir Timas Burtonas

Gavęs apdovanojimą Timas pasakė kalbą: „Per visą savo gyvenimą kartu sudėjus dar niekada nejaučiau tiek daug meilės, kiek šį vakarą. Sveiki atvykę į geriausias mano laidotuves!“

Jiedu taip pat buvo pastebėti kartu žiūrintys nebyliojo dokumentinio filmo reprodukciją, kurią 1895 m. režisavo prancūzų režisierius Louis Lumiere'as.

„Scanpix“ nuotr./Monica Bellucci ir Timas Burtonas
„Scanpix“ nuotr./Monica Bellucci ir Timas Burtonas

Prancūzų kalba leidžiamas savaitinis naujienų žurnalas „Paris Match“ pranešė, kad pora 2006 m. trumpai susitiko ant Palais des Festivals laiptų Kanuose, bet tik po šešiolikos metų, kito festivalio užkulisiuose, jie suartėjo.

Pranešama, kad Monica Bellucci prieš beveik ketverius metus buvo santykiuose su 18 metų už save jaunesniu vyru. Į juos nėrė praėjus ketveriems metams po skyrybų su Prancūzijos kino žvaigžde Vincent'u Casseliu. Pora santuokoje pragyveno 14 metų ir susilaukė dviejų dukterų – Devos ir Leonie.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką