Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Playboy“ įkūrėjo H.Hefnerio našlė C.Harris vėl džiaugiasi meile: mylimasis – erdvėlaivių inžinierius

Žurnalo „Playboy“ įkūrėjas Hugh Hefneris 2012-aisiais Naujųjų metų išvakarėse vedė savo mylimąją Crytal Harris. Santuokoje pora pragyveno penkerius metus – iki pat žinomo vyro mirties 2017-aisiais – ir atrodė pavydėtinai laimingi nepaisant to, kad jųdviejų amžiaus skirtumas buvo 60 metų. Tapusi našle C.Harris kelerius metus „gedėjo ir ieškojo savęs bei keliavo po pasaulį“ tam, kad rastų kuo užpildyti tuštumą širdyje. Praėjo treji metai, „Playboy“ zuikutis tapo kelionių tinklaraštininke ir vėl džiaugiasi meile.
Hugh Hefnerio našlė Crystal Harris su nauju širdies draugu Nathanu Levi (dešinėje)
Hugh Hefnerio našlė Crystal Harris su nauju širdies draugu Nathanu Levi (dešinėje) / „Scanpix“ ir „Twitter“ nuotr.

Dabar 34-erių C.Harris išgarsėjo kaip „Playboy“ modelis. Jos debiutas įvyko 2009-aisiais „E!“ realybės šou „The Girl Next Door“. Tais pačiais metais ji pradėjo susitikinėti su H.Hefneriu.

Prieš pat pastarojo mirtį C.Harris susidūrė su iššūkiais – moterį užklupo paslaptinga liga, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, buvo susijusi su jos krūtų implantais.

„Mano krūtų implantai mane lėtai nuodijo, – apie jų sukeltas kančias instagrame po operacijos rašė ji. – Maisto ir gėrimų netoleravimas, nepaaiškinamas nugaros skausmas, nuolatinis kaklo ir pečių skausmas, kognityviniai sutrikimai (dėmesio nesutelkimas, atminties praradimas), sutrikęs plaukų augimas, nuovargis, deginantis šlapimo pūslės skausmas, silpnas imunitetas, pasikartojančios infekcijos ir skydliaukės bei antinksčių problemos.“

Iš pradžių gydytojai C.Harris diagnozavo Laimo ligą, bet vėliau paaiškėjo, kad dėl visų šių simptomų kalti jos krūtų implantai.

Po jų pašalinimo operacijos 2016-aisiais moters gyvenimas sugrįžo į savas vėžias, tačiau laime ji džiaugėsi neilgai, mat jau kitąmet dėl prastos sveikatos mirė jos sutuoktinis.

Kaip rašo Mirror.co.uk, H.Hefneris susirgo sepsiu, o sveikatai taip ir nepagerėjus 2017 m. rugsėjo 27 d. mirė būdamas 91-erių. Našle trečioji „Playboy“ įkūrėjo žmona C.Harris tapo sulaukusi vos 31-erių.

Netektis modelį sukrėtė. Prireikė laiko, kad C.Harris vėl galėtų pajusti gyvenimo teikiamą džiaugsmą. Rodos, tai padaryti jai padeda naujas ne iš kelmo spirtas mylimasis – 32-ejų erdvėlaivių inžinierius Nathanas Levi.

Apie santykius viešai pora pranešė 2020-aisiais, vėliau jie buvo įamžinti drauge atostogaujantys Meksikoje, vienas kito kompanijoje jiedu sutiko ir šventes.

C.Harris instagrame pasidalijo prie Kalėdų eglės daryta jaukia fotografija, kurioje įsimylėjeliai vilki derančias pižamas.

„Hefas pritartų jų romanui, – „Page Six“ sakė šaltinis. – Po jo mirties ji gedėjo ir ieškojo savęs bei keliavo po pasaulį. Sunku buvo rasti žmogų, prilygstantį legendiniam Hugh Hefneriui, bet, atrodo, tokį ji sutiko.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Bad Bunny tapo žurnalo „Playboy“ istorijos dalimi: tokios garbės sulaukė tik pats Hugh Hefneris

Planas išdegė: Rumunijos futbolo klubas – buvusio „Playboy“ modelio rankose

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius