Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 14, 08:31

Po Tristano Thompsono išdavystės Khloé Kardashian su juo laukiasi antro vaiko

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloé Kardashian greitai taps dviejų vaikų mama – su buvusiu mylimuoju krepšininku Tristanu Thompsonu ji laukiasi antrojo kūdikio. Vaiko su ne kartą ją išdavusiu vyru ji susilauks per surogatinę motiną.
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas su dukra True / Vida Press nuotr.

Žinią, kad apie Khloé Kardashian su dukros True tėvu Tristanu Thompsonu laukiasi dar vieno vaiko, kurį pagimdys surogatinė motina, people.com patvirtino Khloé atstovas.

„Galime patvirtinti, kad True turės broliuką ar sesutę, kuri buvo pradėta lapkričio mėnesį, – portalui sakė žvaigždės atstovas. – Khloé yra nepaprastai dėkinga surogatei už tokią gražią palaimą.“

Jis pridūrė, kad K.Kardashian šiuo metu nori paprašyti geranoriškumo ir privatumo, kad galėtų susitelkti į savo šeimą.

Kitas šaltinis people.com teigė, kad nepaisant to, jog pora laukiasi antro bendro kūdikio, „Khloe ir Tristanas nėra kartu, o nuo gruodžio mėnesio nesikalbėjo, išskyrus bendrus tėvystės reikalus“.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas

Šaltinis taip pat pridūrė, kad kūdikio surogatinės motinos pagalba nuspręsta susilaukti dar prieš paaiškėjant, kad NBA žaidėjas gruodžio o 1-ąją susilaukė kūdikio su kita moterimi – Maralee Nichols.

Khloé ir Thompsonas romantiškus santykius oficialiai nutraukė sausio mėnesį. Jie kartu buvo nuo 2016-ųjų, 2018 m. susilaukė dukters True.

Tiesa, porą purtė ne vienas T.Thompsono neištikimybės skandalas. Prieš keletą metų jis meiliai laiką leido su geriausia jaunėlės sesers Kylie drauge Jordyn Woods. Sužinojusi apie mylimojo ir artimos Kardashianų šeimos draugės Jordyn išdavystę Khloe nedelsiant nutraukė santykius tiek su dukters True tėvu Tristanu, tiek su Jordyn.

Vida Press nuotr./Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas
Vida Press nuotr./Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas

Pora krizę išgyveno dar 2018-ųjų balandį, kuomet internete žaibišku greičiu pasklido vaizdo įrašas, kuriame garsusis krepšininkas nufilmuotas Niujorko klube, intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis.

Tuo metu K.Kardashian laukėsi pirmagimės True, kuri gimė praėjus vos kelioms dienoms po skandalo paviešinimo. Nepaisant įtampos, kurią sukėlė T.Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe nusprendė nesiskirti su mylimuoju. Anot artimos šeimos draugės, pora ilgą laiką lankėsi pas santykių psichologus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką