Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 20, 22:12

„Dauntono abatijos“ žvaigždė M.Dockery po 3 metų draugystės susižadėjo su mylimuoju

Britų aktorė Michelle Dockery, geriausiai žinoma iš serialo „Dauntono abatija“, susižadėjo su britų komedijos ir dramos televizijos serialo „Fleabag“ kūrėjos Phoebe Waller-Bridge broliu Jasperu.
Michelle Dockery ir Jasperis Walleris-Bridge'as
Michelle Dockery ir Jasperas Walleris-Bridge'as / Vida Press nuotr.

Aktorė Michelle Dockery ir Jasperas Walleris-Bridge'as džiugią žinią apie savo sužadėtuves paskelbė laikraštyje „The Times“.

„Dauntono abatijos“ žvaigždė su dabartiniu sužadėtiniu susipažino bendrų draugų dėka 2019 m. Jų pirmas viešas pasirodymas įvyko tais pačiais metais Romos kino festivalyje.

J.Walleris-Bridge'as yra britų serialo „Fleabag“ kūrėjos Phoebe Waller-Bridge brolis ir talentų agentūros „James Grant Group“ kūrybos direktorius. Kadaise jis buvo iširusios grupės „One Direction“ nario Louiso Tomlinsono vadovas.

M.Dockery ir J.Wallerio-Bridge'o santykių pradžioje naujienų portalo „Daily Mail“ šaltinis minėjo, kad tarp jų viskas vyksta lėtai ir apgalvotai, tačiau jiems labai patinka būti kartu.

„Michelle daug keliauja reklamuodama filmą „Dauntono abatija“, tačiau jie nuolat palaiko ryšį. Jų draugai ir šeimos dėl to labai džiaugiasi. Tai yra taip miela. Jasperas yra šiek tiek jaunesnis už Michelle, bet jis praeityje susitikinėjo su kitomis vyresnėmis moterimis ir atrodo, kad tai jiems tinka. Michele yra žemiška moteris ir pasimatymai su „A“ sąrašo vyrais niekada jos nedomino“, – rašė „Daily Mail“.

Primename, kad Michelle Dockery jau buvo susižadėjusi, bet 2015 m. išgyveno skaudžią netektį – mirė jos sužadėtinis Johnas Dineenas. Jauną, vos 34-erių metų vyrą pasiglemžė itin reta vėžio forma.

„Šeima yra labai dėkinga už paramą ir gerumą, kurio sulaukė, bet maloniai prašo leisti jiems gedėti privačiai“, – sakė Michelle Dockery atstovas spaudai.

Apie ligą sužinojęs viešųjų ryšių specialistas Johnas Dineenas grįžo į gimtuosius namus Airijoje, kad likusį laiką galėtų praleisti su šeima.

Vida Press nuotr./Michelle Dockery ir Jasperas Walleris-Bridge'as
Vida Press nuotr./Michelle Dockery ir Jasperas Walleris-Bridge'as

Dėl darbinių įsipareigojimų Michelle Dockery negalėjo nuolat būti šalia mylimojo, tačiau lankė jį vos ištaikiusi progą. Ji šalia savo sužadėtinio buvo ir tuomet, kai jis mirė.

„Jis buvo toks gražus ir geras jaunas vyras. Labai skaudu matyti, kai jauna pora išskiriama šitokiu būdu, – „People“ cituoja velionį pažinojusią Mary Shields. – Jiems prieš akis dar buvo visas gyvenimas. Tai labai tragiška ir liūdna.“​

Pora kartu buvo nuo 2013 metų rugsėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką