15min be reklamos

Princesei Charlottei – 8-eri: įtemptą savaitę paviešintas naujas portretas – įamžino mama Kate

Antra pavasario pusė Velso princui Williamui ir princesei Catherine – gausi šeimos šventėmis. Neseniai gimimo dieną paminėjo pagrandukas princas Louisas, o gegužės 2-ąją gimtadienį švenčia vidurinioji atžala princesė Charlotte. Šiemet mergaitei suėjo 8-eri.
Velso princas Williamas, princesė Catherine, princesė Charlotte
Velso princas Williamas, princesė Catherine, princesė Charlotte / Matt Porteous ir Kate Middleton nuotr.

Gimtadienio išvakarėse, kaip ir įprasta minint svarbias progas, karališkoji pora socialiniuose tinkluose pasidalijo dar nematyta princesės nuotrauka. Oficialioje Velso princo Williamo ir Catherine instagramo paskyroje naujas Charlotte portretas paskelbtas pirmadienį.

„Linkime princesei Charlottei labai laimingo gimtadienio! Jai rytoj 8“, – rašoma šalia princesės portreto.

Jaunoji princesė, kuri yra trečioji eilėje į sostą, pozavo vilkėdama baltą gėlėmis margintą „Trotters“ suknelę ir sėdėdama ant baltos kėdės.

Kaip skelbia BBC, besišypsančią princesę tradiciškai įamžino pati Kate Middleton. Velso princesė šią dukros nuotrauką padarė savaitgalį Vindzore ir taip pratęsė savo tradiciją. 41-ejų Velso princesė yra aistringa fotografė ir Karališkosios fotografijos draugijos globėja. Jos nuotraukos reguliariai naudojamos jaunųjų karališkųjų asmenų gimtadieniams pažymėti.

Tiesa, nuo šios tradicijos buvo kiek nukrypta – princo Louiso, kuriam balandžio 23 d. suėjo 5-eri, portretus padarė ne Catherine, o fotografė Millie Pilkington.

Beje, šeštadienį ji taip pat paminėjo svarbią progą – su princu Williamu atšventė 12-ąsias vestuvių metines. Ta proga jie išleido naują portretą, kuriame matyti, kaip pora praėjusią vasarą dviračiu važinėjosi Norfolke.

Šiais metais princesės Šarlotės gimtadienio savaitė – įtempta. Tikimasi, kad ji kartu su tėvais, 9 metų broliu princu George'u ir galbūt 5 metų broliu princu Louisu šeštadienį dalyvaus jų senelio karaliaus Karolio III karūnacijoje Vestminsterio abatijoje.

Velso princo ir princesės šeimos laukia pasiruošimo ir repeticijų dienos. Praėjusią savaitę 41 metų princesė Kate sakė geros valios žmonėms Velse, kad ji turi „susitvarkyti garderobą“, o tai, be abejonės, liečia ir princesę Charlotte bei jos brolius ir seseris.

Tikimasi, kad po pamaldų princo Williamo ir Kate Middleton vaikai dalyvaus karietų eisenoje iš Vestminsterio abatijos atgal į Bakingemo rūmus. Jie taip pat gali prisijungti prie karaliaus Karolio III, karalienės Camillos ir kitų karališkosios šeimos narių Bakingamo rūmų balkone.

Žmonės.lt primena, jog princesė Charlotte šį pasaulį išvydo 2015-ųjų gegužės 2-ąją. Teigiama, kad antrasis Kembridžo hercogienės Catherine gimdymas buvo labai sklandus ir greitas – gimdyti į ligoninę ji atvyko apie 6 val. ryto, o 8.34 val. jau laikė ant rankų savo dukrą.

Po Charlotte gimimo Kate Middleton papuošė jubiliejinį „Vogue“ viršelį – pirmąkart dalyvavo mados fotosesijoje.

Gimdymo metu nuo žmonos nė per žingsnį nesitraukė princas Williamas, kuris vėliau išvyko atsivežti sūnaus George'o, kad šis susipažintų su mažąja sesute.

Iš ligoninės hercogienė išvyko dar tą pačią dieną – 18 val. vakaro princas Williamas ir Catherine su naujagime ant rankų išėjo pro ligoninės duris ir visuomenei pristatė vos prieš 10 valandų gimusią naująją princesę.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką