15min be reklamos
2023 03 03, 10:07

Šveicarijoje mirė slaptus V.Putino ir jo meilužės vaikus priėmusi akušerė: paaiškėjo, kas ji buvo

Per pirmąsias Rusijos invazijos į Ukrainą metines Šveicarijoje mirė rusų kilmės gydytoja Natalija Thiebaud Kondratjeva, kuri buvo įvardyta Vladimiro Putino meilužės Alinos Kabajevos akušere. Ji mirė likus keturioms dienoms iki intriguojančios publikacijos pasirodymo, kurioje teigiama, kad būtent ji vadovavo medikų komandai, padėjusiai į pasaulį atvesti „slaptus Putino ir jo meilužės vaikus“, rašo „Daily Mail“.
Vladimiras Putinas, Alina Kabajeva, Natalija Thiebaud Kondratjeva
Vladimiras Putinas, Alina Kabajeva, Natalija Thiebaud Kondratjeva / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

63-ejų gydytoja Natalija Thiebaud Kondratjeva mirė vasario 24 d. Daug metų Šveicarijoje gyvenusios medikės mirties priežastis nebuvo paskelbta, tačiau žinoma, kad ji buvo prižiūrima onkologijos specialistų. Pranešime nurodyta, kad kitą dieną po mirties ji buvo kremuota.

Vasario 28-ąją, praėjus keturioms dienoms po gydytojos mirties, nepriklausomos žiniasklaidos portalas „Proekt“ paskelbė publikaciją, kurioje ją įvardijo kaip akušerę, 2015 m. ir 2019 m. dalyvavusią Vladimiro Putino meilužės Alinos Kabajevos gimdymuose ir priėmusią mažiausiai du slaptus jų vaikus.

Socialinių tinklų nuotr./Natalija Thiebaud Kondratjeva
Socialinių tinklų nuotr./Natalija Thiebaud Kondratjeva

Portalas paviešino 2019 m. gegužės 9 d. nuotrauką Raudonojoje aikštėje, kurioje Natalija Thiebaud Kondratjeva įamžinta su kitomis šveicarų medikėmis – neonatologe Petra Caterina Maria Donati-Genet ir slaugytoja Stella Ghizelu. Visos jos dirbo Lugano Šv. Onos klinikoje, kurioje, kaip pranešama, A.Kabajeva 2015 m. susilaukė vaiko.

„Proekt“ publikacijoje rašoma: „Kaip į Maskvą kelioms dienoms atvykusios šveicarų gydytojos atsidūrė VIP tribūnoje, uždaroje visiems pašaliniams? Atsakymas į šį klausimą gana paprastas. Šios šveicarės turėjo svarbių ir slaptų nuopelnų Rusijos vadovybei. Jos buvo asmeninės Kabajevos akušerės ir gydytojos, padėjusios gimti vaikams.

Būtent Thiebaud ir kiti Šv.Onos klinikos darbuotojai 2015 m. padėjo Kabajevai gimdyti Lugane. Būtent Thiebaud teigė, kad kūdikis priklausė Vladimirui Putinui.“

Kalbama, kad V.Putinas ir buvusi garsi gimnastė A.Kabajeva turi dar bent vieną vaiką. „Proekt“ teigimu, N.Thiebaud su kolegėmis į Maskvą tuomet atskrido darbo reikalais – turėjo asistuoti dar viename V.Putino meilužės gimdyme.

Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva / Scanpix nuotr.
Vladimiras Putinas ir Alina Kabajeva / Scanpix nuotr.

Tuo tarpu pats Rusijos vadovas nėra atskleidęs, kad su Alina Kabajeva turi bendrų vaikų.

Jau anksčiau buvo teigiama, kad nėštumo metu A.Kabajevą prižiūrėjo Šv.Onos klinikos darbuotojai, tačiau akušerė nebuvo įvardyta. Neaišku, ar prieš mirtį Natalija Thiebaud Kondratjeva žinojo, kad jos tapatybė bus atskleista.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką