Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Vilniuje nufilmuotos pirmosios „Flight Redirected“ scenos su Holivudo žvaigžde Vinnie Jonesu

Režisieriaus Emilio Vėlyvio naujo filmo darbiniu anglišku pavadinimu „Flight Redirected“ filmavimo aikštelėje trečiadienį tvyrojo ypatinga atmosfera – visi laukė pirmą kartą čia turėjusio pasirodyti veiksmo filmų žvaigždės Vinnie Joneso, kuris filme „Flight Redirected“ atlieka mafijos boso Golden Pole rolę.
Vinnie Jonesas
Vinnie Jonesas / Pauliaus Makausko nuotr.

Vėlų pirmadienio vakarą į Vilnių atvykęs V. Jones, antradienį praleido matuodamasis būsimo savo herojaus drabužius, darydamas grimo testus ir repetuodamas su kaskadininkais, kurie talkins jam sudėtingose veiksmo scenose.

Didžiulę vaidybinę patirtį turintis Vinnie Jonesas, kurią jis įgijo kurdamas vaidmenis pasaulinio garso režisierių Guy Ritchie, Dominico Senos, Bretto Ratnerio kino hituose „Lok, stauk arba šauk“, „Dingti per 60 sekundžių“, „Vagišiai“, „Iksmenai: žūtbūtinis mūšis“, pateisino profesionalo vardą – nepaisant alinančio karščio jis puikiai įsigyveno į savo personažą, tiksliai vykdė režisieriaus nurodymus ir davė naudingų patarimų kolegoms aktoriams. 

Pasak aikštelėje dirbančių žmonių, dirbti su V.Jonesu – vienas malonumas, o jo kuriamas Golden Pole personas bus ypač spalvingas ir pateiks daug staigmenų. Iki filmavimo pradžios bendraudamas su režisieriumi E.Vėlyviu, V.Jonesas teigė, jog šio vaidmens ėmėsi, nes jam labai patiko šmaikštus, profesionaliai parašytas scenarijus bei galimybė sukurti intriguojančią rolę.

Beprotiški britų nuotykiai Lietuvoje 

Filmas „Flight Redirected“ pasakoja apie keturių draugų britų – Džonio, Maiklo, Timo, Beno – neįtikėtinus nuotykius Lietuvos didmiesčiuose ir provincijoje. Apiplėšusi nelegalų Londono kazino,  ketveriukė nusprendžia nešti kudašių į Malaiziją, kur tikisi smagiai pašėlti ir pasislėpti nuo juos persekiojančių Londono gangsterių. Tačiau įvykiai pasisuka netikėta linkme, ir jie priversti leistis Vilniuje. O čia vaikinai įsisuka į beprotiškų nuotykių verpetą, kuris grasina ne tik jų draugystei, bet ir gyvybei. Filmo, kurio kūrimą remia Kultūros ministerija ir privatūs investuotojai, nacionalinė premjera numatyta 2014 m. sausį. 

Pauliaus Makausko nuotr./Vinnie ir Bronius
Pauliaus Makausko nuotr./Vinnie ir Bronius

Parengta pagal „Meed Films“ ir „Kino kulto“ informaciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?