TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

N.Jokičius ir kompanija atsitiesė – liepsnojusio A.Edwardso taškų neužteko

Anthony Edwardsas pelnė net 44 taškus, tačiau NBA čempionė „Denver Nuggets“ išlygino Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą – 2:2.
Nikola Jokičius ir Anthony Edwardsas
Nikola Jokičius ir Anthony Edwardsas / „Scanpix“/AP nuotr.

Serijoje žaidžiama iki 4 pergalių, o „Nuggets“ buvo pralaimėjusi abu pirmuosius mačus namuose, tačiau atsitiesė išvykoje.

Šiąnakt Denverio ekipa įveikė „Minnesota Timberwolves“ klubą 115:107 (29:24, 35:25, 26:30, 25:28).

Serija dabar grįš į Denverį, o „Nuggets“ susigrąžino ir namų aikštės pranašumą, nors šioje serijoje dar nė vienų rungtynių kol kas nelaimėjo namų komanda.

Nuostabiai puolime žaidęs „Timberwolves“ lyderis A.Edwardsas vienas pelnė net 44 taškus (11/17 dvit., 5/8 trit., 7/8 baud.) – karjeros atkrintamųjų rekordas, bet šeimininkams to neužteko. Jis taip pat sugriebė 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Šiąnakt lūžis įvyko prieš pat didžiąją pertrauką. „Nuggets“ užbaigė antrąjį kėlinį spurtu 8:0, atitrūko 64:49 ir persvarą išsaugojo iki pat pabaigos.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 44 (5/8 trit.), Mike'as Conley 15 (9 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 13 (12 atk. kam.), Rudy Gobert'as (14 atk. kam., 5 klaid.), Jadenas McDanielsas ir Nazas Reidas – po 11.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 35 (1/5 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 4 klaid.), Aaronas Gordonas 27 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamalas Murray 19 (8 rez. perd.), Christianas Braunas 11.

Lygi serija 2-2 ir Rytų konferencijos pusfinalyje, tik joje visus mačus kol kas laimėjo namų komandos.

„Indiana Pacers“ savo žiūrovų akivaizdoje 121:89 sutriuškino „New York Knicks“ krepšininkus.

Penktosios serijos rungtynės dabar vėl vyks Niujorke.

Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti