Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londone – Kedžius palaikanti protesto akcija (video, nuotraukos)

Lietuvių protesto akcija
15min.lt skaitytojos Kristinos nuotr. / Lietuvių protesto akcija Londone
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Velionio Drąsiaus Kedžio artimųjų kreipimasis į užsienyje gyvenančius tautiečius neliko neišgirstas: šeštadienį Londone, prie Lietuvos ambasados, Didžiosios Britanijos sostinėje gyvenantys tautiečiai surengė nesankcionuotą protesto akciją.

„Esame toli nuo Lietuvos, bet domimės ir pergyvename dėl Kedžių likimo“, „Mes nenorime gyventi šalyje, kurią valdo PEDOFILAI“, „Žmonės, padėkite mums pasiekti teisingumą...“ – tokius lietuvių ir anglų kalbomis užrašytus plakatus buvo galima išvysti protesto akcijoje.

Jos metu prie ambasados susirinko keletas žmonių, nusprendusių atsiliepti į Kedžių ir jų artimųjų raginimus atkreipti užsienio žiniasklaidos dėmesį į tai, jog Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimu D.Kedžio ir Laimos Stankūnaitės dukra turi būti grąžinta motinai. Dabartinė mergaitės globėja, D.Kedžio sesuo Neringa Venckienė pirmadienį šį sprendimą ketina apskųsti.

Tuo metu nepatenkinti tokiu teismo verdiktu nuo penktadienio prie Kedžių ir Venckų namų Garliavoje budi žmonės. Pagrindinis jų tikslas – neleisti L.Stankūnaitei ar jos įgaliotam asmeniui išsivežti mergaitės.

Pirmoji protesto akcija Londone greičiausiai nebus paskutinė. Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai jau planuoja kitą mitingą, tačiau šįkart jau ketina pasirūpinti tokiai akcijai būtinu leidimu.

VIDEO: D.Kedžio artimųjų palaikymas Londone
VIDEO: Protestas dėl Kedytės prie ambasados Londone 2010-05-16
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min