2010-02-21 16:58

Kaune – pasaulinio garso rašytojas (nuotraukos)

Raimonda Mikalčiūtė-Urbonė
GYVENIMAS žurnalistė
Į Vilniuje ūžiančią knygų mugę negalėję nuvažiuoti kauniečiai sekmadienį galėjo pasidžiaugti nors tuo, jog į jų miestą užsuko vienas iš šių metų Vilniaus mugės svečių – kultinės knygos „Heroinas“ autorius Melvinas Burgessas.
M.Burgessas
M.Burgessas / Aliaus Koroliovo nuotr.

Kauniečiams rašytojas pristatė naujausius savo romanus lietuvių kalba „Saros veidas“ ir „Nikas Deinas“, kurie išleisti „Beveik suaugę“ serijoje. Naujuosiuose kūriniuose rašytojas liko ištikimas seksualumo, asmenybės sutrikimo ir kūno žalojimo temoms. Kaip ir ankstesniai jo kūriniai, šie šokiruoja, nes nagrinėta tai, kas kasdieniame gyvenime dažniausiai nutylima.

Tačiau skandalingas knygas kuriantis rašytojas, susitikęs su savo kūrybos gerbėjais Kaune, sudarė labai paprasto žmogaus įspūdį. Jis aiškiai atsakinėjo į nedrąsius klausimus, o po pristatymo – šypsodamasis dalino autografus ir fotografavosi su norinčiais.

Vilniaus knygų mugės organizatorių kvietimu Lietuvoje viešėjęs M.Burgessas bendravo ir su portalo 15min.lt žurnaliste. Rašytojas atvirai papasakojo apie savo kelią į šlovę ir paprastus gyvenimo malonumus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą