
Badavimas – būtina gyvenimo dalis
Idėja badauti kas keletą dienų galbūt nėra pati maloniausia, tačiau naujausi tyrimai rodo, jog tai gali būti raktas į ilgesnį ir sveikesnį gyvenimą.
Tyrimai, atlikti Kalifornijos universitete, rodo, kad badavimas gali sumažinti tokių ligų kaip vėžys ar širdies negalavimai pavojų, taip pat padeda netekti svorio.
Po dienos, kuri gali būti pavadinta maisto diena, kai nėra jokių maisto valgymo ribojimų, kitądien būtina suvartoti apie 25 procentais mažiau maisto, pradedant nuo lengvų pusryčių.
Po aštuonių savaičių tokio eksperimento pastebėta, jog žmonės neteko 8 procentų svorio, taip pat sumažėjo cholesterolio kiekis kraujyje.
Medikai kol kas negali pasakyti, kodėl tai teigiamai veikia organizmą. Viena iš teorijų – tai teigiamai veikia riebalų paskirstymą po visą organizmą.
Tyrėjai taip pat ištyrė, kad badavimas veikia geną, saugantį ląsteles ir trukdantį joms mirti anksčiau. Taigi tai veikia ir senėjimo procesus.






































badavimas mane isgelbejo, padidejo protiniai gabumai, pasidariau sveikesne zvalesne. pries tai buvau ligu masas visiem patariu perskaityti polio brego knyga "sveikai gyventi" ji man pakeite gyvenima, beto atsikraciau valgymo sutrikimo nervines bulimijos siuo metu maitinuosi sveikai ir neturiu jokiu zalingu iprociu....