-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Vilius Tarasovas

Visos temos
Vilius Tarasovas Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Vilius Tarasovas

Vilius Tarasovas (1979 m. gegužės 17 d.) - dainininkas, buvęs pop grupės B'Avarija narys, 2007 m. pradėjęs solo karjerą. Debiutinis atlikėjo albumas „Aš“, išleistas balandžio mėnesį. Atlikėjo stilius – pop, r&b. 2009 m. su kūriniu „Aš tavim tikiu“  dalyvavo nacionalinėje atrankoje į Euroviziją „Dainų daina“. Užėmė 10-ą vietą. Daininkas yra susituokęs su dainininke Violeta Riaubiškyte-Tarasoviene.

Darius Budrys, Inga Budrienė

Santykius su vyru jam dar neišsiskyrus užmezgusi I.Budrienė: „Vestuvėmis norėjau išpopuliarėti“

Violeta ir Vilius Tarasovai

Violeta Tarasovienė šokių projektų atsisakė dėl Viliaus: nenorėjo, kad „grabaliotų kitas vyras“

Grupė „Bavarija“

Legendinė „B‘Avarija“ – sugrįžta: „Buvo pasiųsdavom vienas kitą, tik iki kumščių nepriėjom“

Violeta ir Vilius Tarasovai

Tarasovai įsileido į savo virtuvę: Violetos patiekalas – idealiai tinkantis taupantiems

Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas

Violeta ir Vilius Tarasovai nėrė į naują veiklą: dėl jos jau spėjo ir susipykti

Violeta ir Vilius Tarasovai

16 metų kartu esantys Violeta ir Vilius Tarasovai: „Mums prognozavo dvejus metus“

Violetos ir Viliaus Tarasovų atostogos

Tarasovų atostogos Egipte – lyg medaus mėnuo: už arabišką Violetos dainą pora sulaukė dovanos

Violeta Tarasova ir Vilius Tarasovas

Violeta ir Vilius Tarasovai pagaliau parodė vestuvių kadrus: išvyskite tai, kas buvo slapta

Grupė „Bavarija“

„B‘Avarija“ narys J.Liesis prisipažino bėgęs nuo gerbėjų: „Jos mane persekiojo“

Užsisakykite 15min naujienlaiškius