Penktadienis
2015.02.27
@Paulius Grinkevičius Lietuviai laimėjo prestižinį programavimo konkursą #Codevita ir nurungė 50 tūkst. dalyvių! t.co/gChcE3b.. #15minlt
@Rimvydas Valatka Kodėl geriau neturėti pietų su Putinu? Poutine t.co/9IXiLTx.. via @MadameFigaro #15minlt
@Gabrielė Burbienė Ar jau balsavote? Dalinkitės rinkimų nuotrauka ar nuotaika žymėdami #rinkimai2015 ir rasite ją platformoje t.co/lHWehUO.. #15min
Vilnius +5°
Daugiau Orai.lt

Drąsius Kedys

Žymė
V. Ovadnevo nuotr./Knyga apie Drąsių Kedį V. Ovadnevo nuotr./Knyga apie Drąsių Kedį

Drąsius Kedys – iš Garliavos, Kauno rajono, kilęs verslininkas, įtariamas dviejomis, didelio atgarsio visuomenėje sulaukusiomis, žmogžudystėmis. Sesuo – teisėja Neringa Venckienė. Jo byla populiariai vadinama Kauno pedofilijos byla.

2009 m. spalio 5 d. Kaune buvo rasti nušauti Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius ir D. Kedžio buvusios sugyventinės Laimutės Stankūnaitės sesuo V. Naruševičienė. Pagrindiniu įtariamuoju tapo Drąsius Kedys. Dar prieš tai jis teigė susidorosiąs su asmenimis, kurie jo teigimu tvirkino jo mažametę dukterį, ne kartą kreipėsi į prokuratūrą, žiniasklaidą, Vaiko teisių kontrolierę, kitas institucijas.

Drąsiaus Kedžio kūnas rastas prie Kauno marių 2010 m. balandžio 20 d. Oficiali mirties priežastis – užspringimas skrandžio turiniu.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt