15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 4d. 22:38

Rezultatyviausiai žaidęs Tadas Klimavičius komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Tadas Klimavičius
facebook.com/basketsbonn nuotr. / Tadas Klimavičius
Apmaudžią nesėkmę Vokietijos krepšinio lygos čempionate patyrė Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (10/7) komanda, svečiuose po dramatiškos kovos ir pratęsimo 76:87 (20:14, 21:21, 17:22, 17:18, 1:12) nusileidusi Oldenburgo „EWE Baskets“ (11/5) krepšininkams.

T.Klimavičius per 26 aikštėje praleistas minutes įmetė 15 taškų (5/9 dvit., 5/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

Kitas Bonos klubo lietuvis B.Veikalas ant parketo praleido 30 minučių, įmetė 7 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir sykį prasižengė.

Nugalėtojus į pergalę vedė Adamas Chubbas ir Caperas Ware'as, kurių sąskaitose – atitinkamai 24 ir 20 taškų.

Pralaimėjusių gretose be T.Klimavičiaus rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Ryanas Brooksas ir Steve'as Washalskis, pelnę po 11 taškų.