2022 08 17

Kosminės Lukos ir N.Jokičiaus kautynės: pratęsime šypsojosi slovėnas

Sausakimšos Liublianos arenos tribūnos trečiadienio vakarą išvydo du Europos krepšinio dievaičius – Luką Dončičių ir Nikolą Jokičių. Jie kūrė tikrą spektaklį draugiškose rungtynėse Slovėnijos sostinėje.

Fantastiškas rungtynes, nusikėlusias į pratęsimą, po 45 minučių laimėjo Slovėnija, įveikusi Serbiją 97:92 (17:21, 28:21, 22:23, 19:21, 11:6).

Į pergalę Europos čempionus vedė Luka Dončičius, kuris per 35 minutes pelnė net 34 taškus (8/11 dvit., 3/9 trit., 9/14 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Jo naudingumo balų skaičius – 33.

Nedaug Lukai nusileido Nikola Jokičius. Dukart naudingiausio NBA krepšininko sąskaitoje – 26 taškai (7/13 dvit., 0/1 trit., 12/19 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 31 naudingumo balas per 33 minutes.

Pergalę Slovėnija iškovojo nepaisant to, jog tik 5 minutes rungtyniavo Goranas Dragičius. 36-erių vienas komandos lyderių pajuto diskomfortą kojoje ir nuo pirmojo kėlinio nebežaidė.

Tiesa, jis ir kitos ryškiausios žvaigždės nepraleido progos pasisveikinti su gyvai rungtynes stebėjusia teniso įžymybe Novaku Džokovičiumi.

Slovėnai išlieka nepralaimėję pasirengimo cikle. Prieš tai jie įveikė Nyderlandus (83:76), Juodkalniją (70:52), Turkiją (104:103 po pratęsimo) ir Ukrainą (86:82). Šeštadienį jie dar žais prieš Kroatiją.

Serbams tai buvo tik pirmoji draugiška akistata. Penktadienį jie dar rungtyniaus su Italija.

Slovėnija: Luka Dončičius 34 (8/11 dvit., 9/14 baud., 6 atk. kam., 9 rez. perd.), Klemenas Prepeličius (10/10 baud.) ir Mike'as Tobey (9 atk. kam.) po 16.

Serbija: Nikola Jokičius 26 (7/13 dvit., 12/19 baud., 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Vasilije Micičius 17 (8 rez. perd.), Nikola Kaliničius 12 (6 atk. kam.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius