2021 01 10

VTB lygoje A.Gudaitį nuo dar solidesnių skaičių pristabdė tik pražangos

Artūras Gudaitis sužaidė dar vienerias puikias rungtynes VTB vieningoje lygoje, o lietuvio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (10-1) su trenksmu pervažiavo per Saratovo „Avtodor“ (5-5) ekipą – nuaidėjus paskutiniam rungtynių švilpukui švieslentė fiksavo triuškinančią šeimininkų pergalę rezultatu 97:71 (32:18, 28:19, 25:17, 12:17).
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Euroleague.net nuotr.

Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Gudaitis jau per pirmą penketą minučių varžovų krepšį sudrebino dviem dėjimais ir surinko greitus 8 taškus, tačiau lietuviškasis „terminatorius“ netrukus užsidirbo antrą asmeninę pražangą ir buvo pasodintas priverstinio poilsio.

Antrasis lietuvio išėjimas į aikštę dėl trečiosios asmeninės nuobaudos truko dar trumpiau – kiek daugiau nei 2 minutes.

Po pertraukos A.Gudaitis dar pasigerino savo statistiką, tačiau Xavi Pascualis savo vidurio puolėją nusprendė patausoti.

Centras ant parketo praleido tik 14 minučių, tačiau vis tiek spėjo pelnyti 13 taškų (4/7 dvit., 5/6 baud.), atkovoti 3 kamuolius, išprovokuoti 4 pražangas, 3 kartus pats pažeisti taisykles ir mačą baigti su 14 naudingumo balų.

„Zenit“ šiame mače pataikė 14 tolimų metimų iš 28 bandymų. Beveik pusė jų priklauso Austinui Hollinsui, kuris savo 25 taškus surinko vos per 19 minučių.

„Zenit“ ir toliau išlieka vienvalde VTB vieningosios lygos lydere.

Sankt Peterburgo „Zenit“: Austinas Hollinsas 25 (6/8 trit., 29 naud. bal.), Vitalijus Fridzonas 17 (4/5 trit.), Antonas Puškovas ir Artūras Gudaitis po 13.

Saratovo „Avtodor“: Nate'as Masonas 14, Željko Šakičius ir Nikita Mikhailovskis po 12, Jevgenijus Minčenko 11.