2023 01 29

D.Sabonis – solidus prieš gynybos specialistą R.Gobert'ą, bet „Kings“ suklupo

Domantas Sabonis buvo rezultatyvus akistatoje su gynybos specialistu Rudy Gobert'u, tačiau „Sacramento Kings“ (27-21) išvykoje 110:117 (21:29, 38:28, 22:33, 29:27) pralaimėjo „Minnesota Timberwolves“ (27-25) ekipai.
 Rudy Gobert'as ir Domantas Sabonis
Rudy Gobert'as ir Domantas Sabonis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kings“ sausį buvo pasiekusi šešių pergalių seriją, tačiau dabar patyrė trečią nesėkmę per paskutinius keturis mačus.

D.Sabonis per 39 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (9/12 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir triskart suklydo.

Lietuvio oponentas, prancūzas R.Gobert'as per 36 minutes surinko 13 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

Per pastaruosius tris sezonus „Kings“ prieš „vilkus“ laimėjo tik dukart per septynis mačus.

„Kvaila manyti, kad galime laimėti rungtynes tiesiog sumesdami daugiau taškų nei varžovai. Taip nenutiks, ypač atkrintamosiose. Taigi kažkaip turime rasti būdų ne tik užpulti, bet ir apsiginti“, – po rungtynių kalbėjo Mike'as Brownas, „Kings“ treneris.

„Negalime leisti varžovams tiesiog daryti savo reikalus – kurtis savas progas ir mėtyti kamuolį tiesiai per mus. Nesinori prisirinkti pražangų, tačiau turime būti fiziškai kietesni“, – sakė De'Aaronas Fox'as.

„Timberwolves“: Anthony Edwardas 34, D'Angelo Russellas 25, Jadenas McDanielsas 15.

„Kings“: De'Aaronas Fox'as 29, Domantas Sabonis 23, Harrisonas Barnesas 13.