2023 01 29

Varžovui alkūne smogęs J.Valančiūnas – pašalintas iš rungtynių

Už smūgį varžovui Jonas Valančiūnas buvo pašalintas iš NBA rungtynių, o pats lietuvis tokį teisėjų verdiktą priėmė juokdamasis.
Jonas Valančiūnas už smūgį varžovui buvo pašalintas iš rungtynių
Jonas Valančiūnas už smūgį varžovui buvo pašalintas iš rungtynių / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„New Orleans Pelicans“ vidurio puolėjas bandė veržtis link krepšio, kai alkūne sudavė jį dengusiam Taj Gibsonui į galvą.

JV tikino, kad kontaktas buvo netyčinis, tačiau po vaizdo įrašo peržiūros teisėjai skyrė diskvalifikacinę pražangą.

J.Valančiūnas aikštę paliko kvatodamasis.

„Pelicans“ treneris Willie Greenas po rungtynių sakė, kad J.Valančiūnas atliko sau įprastą judesį link krepšio, bet „T.Gibsonas gynėsi tokioje žemoje padėtyje, kad jo galva atsidūrė J.Valančiūno alkūnės aukštyje“.

„Wizards“ treneris Wesas Unseldas Jr. aiškino, kad kontaktas neatrodė natūralus ir kad tai išties buvo panašu į nešvarų žaidimą.

Incidentas nutiko antrajame kėlinyje, kai „Pelicans“ pirmavo vienu tašku (40:39). Galiausiai savų žiūrovų akivaizdoje „Pelicans“ (26-24) pralaimėjo „Washington Wizards“ (23-26) ekipai rezultatu 103:113 (30:32, 20:27, 24:29, 29:25).

J.Valančiūnas per sužaistas 9 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir dukart suklydo.

„Wizards“ laimėjo jau ketvirtas iš eilės išvykos rungtynes, o „Pelicans“ apskritai tai jau septintas pralaimėjimas paeiliui ir penkta iš eilės nesėkmė žaidžiant namuose.

„Pelicans“: CJ McCollumas 24, Brandonas Ingramas 22, Trey Murphy III 10.

„Wizards“: Danielis Gaffordas 21 (12 atk. kam.), Bradley Bealas 16, Denia Avdija 15.