2022 05 19

L.Dončičių pažaboję „Warriors“ linksminosi Vakarų finalo serijos starte

Luka Dončičius pataikė 6 metimus iš 18 ir surinko mažiausiai taškų šių metų atkrintamosiose, o „Golden State Warriors“ triuškinamai pradėjo NBA Vakarų konferencijos finalo seriją.
Luka Dončičius ir Draymondas Greenas
Luka Dončičius ir Draymondas Greenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Kariai“ pirmose rungtynėse namuose prieš „Dallas Mavericks“ dominavo 25 taškų skirtumu – 112:87 (28:18, 26:27, 34:24, 24:18).

Serijoje žaidžiama iki 4 pergalių, o kitos rungtynės vėl vyks San Fransiske.

Dviženklę persvarą „Warriors“ susikrovė dar pirmajame kėlinyje, o po didžiosios pertraukos ėmė triuškinti svečius. Vienu metu skirtumas tarp komandų siekė ir 30 taškų (106:76).

Šeimininkų gretose net septyni krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių. „Warriors“ pavyko supančioti ir L.Dončičių, kuris pelnė mažiausiai taškų (20) šių metų atkrintamosiose.

Prieš tai nerezultatyviausias rungtynes (24 tšk.) slovėnas buvo sužaidęs su „Utah Jazz“. „Mavericks“ lyderis dar padarė ir 7 klaidas.

„Warriors“: Stephenas Curry 21 (12 atk. kam., 3/9 trit.), Andrew Wigginsas (5 atk. kam.) ir Jordan Poole'as – po 19, Klay Thompsonas 15 (5 atk. kam.), Kevonas Looney (5 atk. kam.), Draymondas Greenas (9 atk. kam.) ir Otto Porteris (6 atk. kam.) – po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 20 (7 atk. kam., 7 klaid.), Spenceris Dinwiddie 17, Jalenas Brunsonas 14 (0/5 trit.), Reggie Bullockas 12.