TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2020 03 05

Neįtikėtinas L.Dončičius šešėlyje paliko Z.Williamsoną ir įsirašė į „Mavs“ istoriją

Praėjus vos penkioms dienoms po savo gimtadienio Luka Dončičius paliko dar vieną svarbų įrašą rekordų knygoje, o „Dallas Mavericks“ (38-25) komanda per pratęsimą 127:123 (24:22, 33:33, 30:30, 25:27, 15:11) nugalėjo „New Orleans Pelicans“ ekipą.
Luka Dončičius
Luka Dončičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Dviejų jaunuolių – L.Dončičiaus ir Ziono Williamsono – dvikovoje paskutinį žodį tarė slovėnas. Ir pagriebė pergalę.

Antrus metus NBA žaidžiantis L.Dončičius pelnė 30 taškų, atkovojo 17 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, surinko savo 22-ąjį trigubą dublį šį sezoną ir pagerino „Mavericks“ rekordą.

Likus žais 1:10 min. iki pratęsimo pabaigos, L.Dončičius pataikė tritaškį ir išlygino rezultatą, o tuojau ir išvedė į priekį „Mavs“ ekipą.

Ir visą tai slovėnas išdarinėjo su sužeistu pirštu, kurį teko šviesti po rungtynių.

„Skauda, bet reikia tai iškentėti, – sakė L.Dončičius. – Tikėtina, kad susižeisi kiekvienose rungtynėse, gal beveik visose, tad reikia su tuo susitaikyti.“

Kristapas Porzingis suvertė 34 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Jo dėjimas padidino skirtumą pratęsime iki 123:119.

Z.Williamsonas pelnė 21 tašką per 35 minutes. Tiesa, tai buvo pirmas kartas, kai jis žaidė antras rungtynes iš eilės.

„Manau, kad mano žaidimas progresuoja, – kalbėjo Z.Williamsonas. – Mokausi čia žaisti. NBA žaidžia geriausi pasaulyje. Jie protingi. Jie turi aukštą IQ. Jie turi skautingo medžiagą, tad manau, jog noriu tiesiog įnešti kažką naujo kiekvienose rungtynėse.“

„Mavericks“: K.Porzingis 34 (12 atk. kam.), L.Dončičius 30 (17 atk. kam., 10 rez. perd.), S.Curry 21, T.Hardaway'us 18.

„Pelicans“: B.Ingramas 27, L.Ballas 25 (11 atk. kam.), Z.Williamsonas 21, J.Holiday 19.