Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 18, 09:49

Viską pasakanti reakcija: Domantas Sabonis tapo „Kings“ fortūna

​​​​​​​Domantas Sabonis atnešė sėkmę „Sacramento Kings“ komandai per NBA naujokų biržos šaukimų loteriją Čikagoje. Pats lietuvis tai gerai suprato ir parodė savo nuoširdžiu juoku.
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / „Scanpix“ nuotr.

Domantui Saboniui buvo patikėta teisė atstovauti „Sacramento Kings“ per tradicinę NBA loteriją, kurios metu nustatoma komandų šaukimų eilė 2022 metų naujokų biržai.

Šešioliktą kartą į NBA atkrintamąsias varžybas nepatekęs Sakramento klubas Vakarų konferencijoje šiemet finišavo 12-as – ši vieta nedžiugino, bet ir neteikė daug vilčių NBA loterijoje, kur didžiausias galimybes gauti aukščiausius šaukimus ištraukia prasčiausios lygos komandos.

„Kings“ galimybė gauti vieną iš keturių pirmųjų šaukimų tebuvo apie 30 proc., o realiausia tikimybė krypo į septintą šaukimą.

Tačiau D.Sabonio atstovavimas renginyje Čikagoje atnešė sėkmę – Sakramento klubas šių metų naujokų biržoje rinksis ketvirtas.

Taip Sakramento komanda įgijo galimybę gauti stipresnį naujoką.

D.Sabonio reakcija geriausiai parodė, kad jis yra patenkintas.

Dar smagiau vaizdas atrodė lyginanti su „Portland Trail Blazers“ žaidėju Damianu Lillardu – klubui loterijoje atstovavęs gynėjas ištraukė 7-ąjį šaukimo numerį ir akivaizdžiai atrodė nusivylęs.

Užtat D.Sabonio veidas išdavė, kad jis yra labai patenkintas. Lietuvis bandė sulaikyti šypseną, bet išlaikė tik kelias sekundes ir prapliupo juoku.

Pirmą šaukimą naujokų biržoje gavo „Orlando Magic“ klubas, nors tikimybė laimėti buvo tik 14 proc., kaip ir kitų NBA sezono autsaiderių „Detroit Pistons“ ir „Houston Rockets“.

Šventė į „Magic“ kiemą atėjo po ilgosios pertraukos – 2004 metais Orlando klubas pirmuoju šaukimu pasirinko Dwightą Howardą, o prieš 30 metų – Shaquille'ą O'Nealą.

„Magic“ klubas, kuriam praėjusį sezoną atstovavo Ignas Brazdeikis, buria talentingą grupę – pernai jie gavo 5-ąjį šaukimą Jaleną Suggsą ir 8-ąjį Franzą Wagnerį.

Dabar birželį per naujokų biržą akys kryps į aukštaūgius: 19-metį 208 cm ūgio Jabarį Smithą iš Ouburno universiteto, 20-metį 213 cm ūgio Chetą Holmgreną iš Gonzagos, o gal į italų kilmės 19-metį 208 cm ūgio Paolo Banchero iš Djuko universiteto.

VIDEO: Jabari Smith Official Freshman Year Highlights | 2021-22

Antra rinksis „Oklahoma City Thunder“, trečia – „Houston Rockets“.

Penktą šaukimą gavo „Detroit Pistons“, o šeštąjį – „Indiana Pacers“.

Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ komanda rinksis aštunta.

NBA naujokų birža vyks birželio 23 dieną Brukline.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek