2022.11.15

Išrink geriausią Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoją

ANDREJUS OLIJNIKAS (dvivietė baidarė 500 metrų)
1 ANDREJUS OLIJNIKAS (dvivietė baidarė 500 metrų)
Pasaulio čempionate olimpinėje dviviečių baidarių 500 m distancijoje tapo pasaulio vicečempionais kartu su Mindaugu Maldoniu. Europos čempionate šioje olimpinėje distancijoje lietuvių pora iškovojo bronzos medalius.
Balsų: 1369 / 39%
ARTŪRAS SEJA (vienvietė, dvivietė ir keturvietė baidarė 200 ir 500 metrų)
2 ARTŪRAS SEJA (vienvietė, dvivietė ir keturvietė baidarė 200 ir 500 metrų)
Europos čempionate laimėjo bronzos medalį neolimpinėje 200 m dviviečių distancijoje kartu su I. Navakausku. Pasaulio taurės varžybose pelnė sidabrą neolimpinėje vienviečių 200 m rungtyje ir iškovojo bronzos medalį olimpinėje keturviečių 500 m distancijoje kartu su Ignu Navakausku, Mindaugu ir Simonu Maldoniais.
Balsų: 169 / 5%
HENRIKAS ŽUSTAUTAS (vienvietė ir dvivietė kanoja 200 ir 500 metrų)
3 HENRIKAS ŽUSTAUTAS (vienvietė ir dvivietė kanoja 200 ir 500 metrų)
Europos čempionate iškovojo du medalius neolimpinėse 200 m distancijose – auksą vienviečių varžybose ir sidabrą dviviečių varžybose kartu su Vadimu Korobovu. Pasaulio taurės varžybose neolimpinėje vienviečių kanojų 200 m rungtyje laimėjo auksą. Pasaulio taurės varžybose olimpinėje 500 m dviviečių distancijoje kartu su V. Korobovu laimėjo bronzą.
Balsų: 278 / 8%
IGNAS NAVAKAUSKAS (dvivietė ir keturvietė baidarė 200 ir 500 metrų)
4 IGNAS NAVAKAUSKAS (dvivietė ir keturvietė baidarė 200 ir 500 metrų)
Tapo Europos čempionato prizininku neolimpinėje 200 m dviviečių distancijoje kartu su A. Seja. Pasaulio taurės varžybose laimėjo bronzos medalį olimpinėje keturviečių 500 m distancijoje kartu su A. Seja, M. ir S. Maldoniais.
Balsų: 173 / 5%
MINDAUGAS MALDONIS (dvivietė ir keturvietė baidarė 500 metrų)
5 MINDAUGAS MALDONIS (dvivietė ir keturvietė baidarė 500 metrų)
Pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalį olimpinėje dviviečių baidarių 500 m distancijoje kartu su A. Olijniku. Europos čempionate šioje distancijoje M. Maldonio ir A. Olijniko duetas laimėjo bronzą. Pasaulio taurės varžybose olimpinėje keturviečių baidarių 500 m rungtyje kartu su A. Seja, I. Navakausku ir S. Maldoniu laimėjo bronzos medalį.
Balsų: 1340 / 38%
SIMONAS MALDONIS (keturvietė baidarė 500 metrų)
6 SIMONAS MALDONIS (keturvietė baidarė 500 metrų)
Pasaulio taurės varžybose olimpinėje keturviečių baidarių 500 m rungtyje kartu su M. Maldoniu, A. Seja ir I. Navakausku laimėjo bronzos medalį.
Balsų: 85 / 2%
VADIMAS KOROBOVAS (dvivietė kanoja 200 ir 500 metrų)
7 VADIMAS KOROBOVAS (dvivietė kanoja 200 ir 500 metrų)
Europos čempionate neolimpinėje dviviečių kanojų 200 m rungtyje kartu su Henriku Žustautu iškovojo sidabro medalį. Pasaulio taurės varžybose olimpinėje 500 m dviviečių distancijoje kartu su H. Žustautu laimėjo bronzos apdovanojimą.
Balsų: 121 / 3%
Viso balsavo: 3535

Susiję straipsniai

Geriausių baidarių ir kanojų irkluotojų rinkimai

Išrink geriausią Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoją!

Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai kasmet kovoja dėl aukščiausių apdovanojimų svarbiausiose tarptautinėse varžybose – pasaulio ir Europos čempionatuose, pasaulio taurės varžybose. O kuris baidarininkas ar kanojininkas yra geriausias Lietuvoje? Į tai gali atsakyti 15min.lt skaitytojai. Skaitykite daugiau...