2015.12.09
Išrink geriausią Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoją
VADIMAS KOROBOVAS (vienvietė kanoja 200 m)
1 VADIMAS KOROBOVAS (vienvietė kanoja 200 m)

Tapo pasaulio jaunių čempionu. Europos jaunių čempionate iškovojo sidabro medalį.

Balsų: 120 / 4%
AURIMAS LANKAS IR EDVINAS RAMANAUSKAS (dvivietė baidarė 200 m)
2 AURIMAS LANKAS IR EDVINAS RAMANAUSKAS (dvivietė baidarė 200 m)

Europos čempionate iškovojo bronzos medalį. Pasaulio čempionate užimta 7-a vieta.

Balsų: 309 / 11%
IGNAS NAVAKAUSKAS (vienvietė baidarė 200 m)
3 IGNAS NAVAKAUSKAS (vienvietė baidarė 200 m)

Pasaulio čempionate užėmė aukščiausią 4-ą vietą iš visų lietuvių ir iškovojo kelialapį į kitų metų olimpines žaidynes. Europos čempionate iškovojo bronzos medalį.

Balsų: 250 / 9%
RIČARDAS NEKRIOŠIUS IR ANDRĖJUS OLIJNIKAS (dvivietė baidarė 1000 m)
4 RIČARDAS NEKRIOŠIUS IR ANDRĖJUS OLIJNIKAS (dvivietė baidarė 1000 m)

Pasaulio ir Europos čempionatuose pateko į finalus ir užėmė 7-ą vietą.

Balsų: 1041 / 37%
JEVGENIJUS ŠUKLINAS (vienvietė kanoja 200 m)
5 JEVGENIJUS ŠUKLINAS (vienvietė kanoja 200 m)

Londono olimpiados vicečempionas Europos čempionate užėmė 5-ą vietą, pasaulio taurės varžybose liko per žingnį nuo medalio 4-oje vietoje.

Balsų: 345 / 12%
HENRIKAS ŽUSTAUTAS (vienvietė kanoja 200 m)
6 HENRIKAS ŽUSTAUTAS (vienvietė kanoja 200 m)

Skambiausia pergalė – triumfas Europos žaidynėse Baku. Pasaulio čempionate užimta 5 vieta ir iškovotas olimpinis kelialapis. Pergalės nuskintos ir pasaulio taurės varžybose, pasaulio jaunių čempionate.

Balsų: 770 / 27%
Viso balsavo: 2837

Susiję straipsniai

2015.12.09 14:04

Išrink geriausią Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotoją!

Lietuvos baidarių ir kanojų irkluotojai kasmet medaliais džiugina sporto sirgalius svarbiausiose tarptautinėse varžybose – olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose. Ne išimtis ir besibaigiantys 2015 metai. Lietuviai triumfavo Europos žaidynėse, iškovojo pasaulio ir Europos čempionatų medalius ir kelialapius į olimpines žaidynes. Skaitykite daugiau...