TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
2014.11.11
Kauno regionas – Energetika
Aleksandro Stulginskio universitetas (ASU)
1 Aleksandro Stulginskio universitetas (ASU)

Projektas: Aleksandro Stulginskio universiteto III rūmų A ir C korpusų išorinių atitvarų šiltinimas ir inžinerinių sistemų modernizavimas
Vykdytojas: Aleksandro Stulginskio universitetas (ASU)
Bendra projekto vertė: 6,7 mln. Lt (skirtas finansavimas – 6,7 mln. Lt)

Projekto tikslas – didinti ASU III-ųjų rūmų korpusų energijos ir energijos išteklių vartojimo efektyvumą. Numatyta rekonstruoti išorines atitvaras ir vidaus inžinerines energijos tiekimo sistemas, didinant pastatų išorinių atitvarų šilumines varžas, modernizuojant inžinerines sistemas, mažinant energijos sąnaudas ir nuostolius į išorę. Aleksandro Stulginskio universitetas yra viena seniausių Lietuvoje valstybinių aukštojo mokslo ir studijų institucijų, nuolat tobulinanti savo veiklą ir siekianti kuo geriau tenkinti visuomenės poreikius.

Balsų: 22 / 9%
Balsų: 22 / 9%
Kauno kolegija
2 Kauno kolegija

Projektas: Kraštotvarkos fakulteto šiluminio ūkio ir pastatų renovacija
Vykdytojas: Kauno kolegija
Bendra projekto vertė: 6,4 mln. Lt (iš jų ES lėšos – 6,3 mln. Lt)

Projekto tikslas – sumažinti fakulteto 2 pastatų suvartojamas energijos sąnaudas, renovuojant pastato atitvaras ir inžinerines sistemas. Taip sumažės išlaidos už suvartotą šiluminę energiją, bus užtikrintos optimalios mikroklimato sąlygos patalpose, kas prisidės prie mokymosi ir mokymo kokybės kėlimo bei sergamumo sumažėjimo, pagerės pastato atitvarų fizinės savybės. Kauno kolegija – daugiaprofilinė valstybinė aukštojo mokslo įstaiga, rengianti technologijų, socialinių mokslų, biomedicinos, humanitarinių mokslų ir meno srities specialistus.

Balsų: 170 / 67%
Balsų: 170 / 67%
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
3 Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Projektas: VšĮ Kauno medicinos universiteto klinikų Akušerijos-ginekologijos korpuso rekonstrukcija
Vykdytojas: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
Bendra projekto vertė: 7,7 mln. Lt (iš jų ES lėšos – 7,6 mln. Lt)

Projekto tikslas – didinti KMUK pastato energijos vartojimo efektyvumą, gerinti medicinos personalo darbo ir pacientų gydimosi sąlygas, kas leis sutrumpinti gydimosi trukmę ir taupyti sveikatos apsaugai skiriamas lėšas. Tai leis sutaupyti apie 1379 MWh per metus šilumos energijos, bus pagerinta pastatų būklė bei mikroklimatas. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos yra didžiausia daugiaprofilinė gydymo įstaiga Lietuvoje. Įstaigoje dirba per tūkstantį aukštos kvalifikacijos gydytojų ir daugiau negu du tūkstančiai slaugos personalo specialistų.

Balsų: 61 / 24%
Balsų: 61 / 24%
Viso balsavo: 253

Susiję straipsniai

2014.11.17 11:13

Kauno regionas - balsuoti

2007-2013 m. laikotarpiu Lietuvai skirta daugiau kaip 23 milijardai litų Europos Sąjungos (ES) paramos. Iš visų Lietuvoje ES paramą administruojančių institucijų Lietuvos Respublikos ūkio ministerija minėtu laikotarpiu administravo daugiausia ES struktūrinės paramos keturiose srityse: verslo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, turizmo, energetikos. Skaitykite daugiau...

Naujausios apklausos

Ar važinėjate A juostomis?

2017.09.11
Balsavo: 2159
Parašykite atsiliepimą apie 15min