TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
2014.11.11
Šiaulių regionas – Moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra
UAB Duomenų centras
1 UAB Duomenų centras

Projektas: Moksliniai tyrimai, skirti SaaS platformos sukūrimui 
Vykdytojas: UAB Duomenų centras 
Bendra projekto vertė: 1,5 mln. Lt (iš jų ES lėšos – 824 tūkst. Lt) 

Projekto tikslas – įgyvendinti mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą, sukurti naujo IT produkto prototipą. Naujų produktų ir skatinant privataus ir viešo sektoriaus bendradarbiavimą MTTP srityje, bus prisidedama prie Lietuvos informacinių technologijų sektoriaus MTTP plėtros. UAB Duomenų centras aptarnauja daugiau nei 10 000 klientų iš 160 pasaulio šalių.

Balsų: 24 / 14%
Balsų: 24 / 14%
UAB „Rūta“
2 UAB „Rūta“

Projektas: Naujų konditerijos gaminių receptūrų sukūrimo, panaudojant Baltijos ir Šiaurės regione auginamus ekologiškus augalus, taikomieji tyrimai 
Vykdytojas: UAB „Rūta“ 
Bendra projekto vertė: 372 tūkst. Lt (iš jų ES lėšos – 163 tūkst. Lt) 

Projekto tikslas – sukurti naujus ekologiškus konditerijos gaminius, panaudojant Baltijos ir Šiaurės regiono ekologišką netradicinę žaliavą, kuri iki šiol nebuvo naudojama konditerijos gaminių gamybai. Tai leis sukurti originalius produktus iš netradicinės augalinės žaliavos, kuri suteiktų gaminiams ne tik naujų skoninių savybių, bet ir praturtintų natūraliais vitaminais ir kitomis žmogaus organizmui vertingomis medžiagomis. UAB „Rūta“ – ilgiausia istorija besididžiuojanti konditerijos įmonė Lietuvoje, gaminanti įvairių rūšių, skonių ir formų saldainius.

Balsų: 112 / 65%
Balsų: 112 / 65%
UAB „Kalvis“
3 UAB „Kalvis“

Projektas: UAB „Kalvis“ MTTP infrastruktūros plėtra, įrengimų bandymo ir derinimo laboratorijos įkūrimas
Vykdytojas: UAB „Kalvis“ 
Bendra projekto vertė: 3,2 mln. Lt (iš jų ES lėšos – 1,5 mln. Lt) 

Projektas skirtas įkurti UAB "Kalvis" įrengimų bandymo ir derinimo laboratoriją. Laboratorija sudarys sąlygas gaminti inovatyvius, ekonomiškus, rinkos poreikius patenkinančius gaminius. UAB „Kalvis“ gamina itin aukštos kokybės pramoninius ir buitinius kieto kuro katilus ir įvairią technologinę įrangą.

Balsų: 37 / 21%
Balsų: 37 / 21%
Viso balsavo: 173

Susiję straipsniai

2014.11.17 11:13

Šiaulių regionas - balsuoti

2007-2013 m. laikotarpiu Lietuvai skirta daugiau kaip 23 milijardai litų Europos Sąjungos (ES) paramos. Iš visų Lietuvoje ES paramą administruojančių institucijų Lietuvos Respublikos ūkio ministerija minėtu laikotarpiu administravo daugiausia ES struktūrinės paramos keturiose srityse: verslo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, turizmo, energetikos. Skaitykite daugiau...

Naujausios apklausos

Ar važinėjate A juostomis?

2017.09.11
Balsavo: 2159
Parašykite atsiliepimą apie 15min