Dabar populiaru
2014.11.11
Tauragės regionas – Verslas
UAB „Uliksas“
1 UAB „Uliksas“

Projektas: Šiuolaikinių valdymo sistemų diegimas UAB „Uliksas“ siekiant įgyti konkurencinį pranašumą ir padidinti darbo našumą
Vykdytojas: UAB „Uliksas“ 
Bendra projekto vertė: 62 tūkst. Lt (iš jų ES lėšos – 30 tūkst. Lt) 

Projekto tikslas – šiuolaikinių valdymo sistemų diegimas siekiant įgyti konkurencinį pranašumą ir padidinti darbo našumą. Tai suteiks galimybę išplėsti klientų ratą, sudarys prielaidas mažinti kokybės kaštus, didinti darbo našumą ir apyvartos augimą. UAB „Uliksas“ – įmonė, siekianti išplėsti betono mišinių ir gaminių iš jo gamybą bei statybos paslaugų tiekimą.

Balsų: 13 / 23%
Balsų: 13 / 23%
UAB „Manvesta“
2 UAB „Manvesta“

Projektas: IĮ „Manvesta“ darbo našumo ir konkurencingumo didinimas, diegiant informacines technologijas
Vykdytojas: UAB „Manvesta“
Bendra projekto vertė: 237 tūkst. Lt (iš jų ES lėšos – 115 tūkst. Lt)

Projekto tikslas – sukurti integruotą IT sistemą, kuri apjungtų didžiąją dalį vidinių ir išorinių veiklos procesų. Tai leis sekti ekspedijuojamų mašinų iškrovimo laiką bei vietą ir automatiškai pateiks laisvas mašinas bei krovinius, optimizuoti finansų valdymo procesą. UAB „Manvesta“ – privataus kapitalo automobilių logistikos kompanija, viena iš lyderiaujančių šio sektoriaus įmonių Baltijos šalyse.

Balsų: 31 / 55%
Balsų: 31 / 55%
UAB „Klaipėdos mėsinė“
3 UAB „Klaipėdos mėsinė“

Projektas: UAB „Klaipėdos mėsinė“ eksporto skatinimo planas 
Vykdytojas: UAB „Klaipėdos mėsinė“ 
Bendra projekto vertė: 115 tūkst. Lt (iš jų ES lėšos – 50 tūkst. Lt) 

Projekto tikslas – padidinti produkcijos eksporto apimtis ir įmonės produktyvumą pritraukiant naujus eksporto partnerius. Tokiu būdu padidės apyvarta, darbo našumas, eksporto apimtys, įmonės žinomumas tarptautinėse rinkose, konkurencinis pranašumas. Tuo pačiu tai didins užsienio šalių pasitikėjimą ir kitomis Lietuvos įmonėmis, užsiimančiomis panašia veikla. UAB „Klaipėdos mėsinė“ yra viena didžiausių ir moderniausių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje.

Balsų: 12 / 21%
Balsų: 12 / 21%
Viso balsavo: 56

Susiję straipsniai

2014.11.17 11:12

Tauragės regionas - balsuoti

2007-2013 m. laikotarpiu Lietuvai skirta daugiau kaip 23 milijardai litų Europos Sąjungos (ES) paramos. Iš visų Lietuvoje ES paramą administruojančių institucijų Lietuvos Respublikos ūkio ministerija minėtu laikotarpiu administravo daugiausia ES struktūrinės paramos keturiose srityse: verslo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros, turizmo, energetikos. Skaitykite daugiau...

Naujausios apklausos

Kaip dažnai siurbiate namus?

prieš 1d.
Balsavo: 510

Kuris interjeras gražiausias?

2017.05.05
Balsavo: 380

Geriausias dizaino darbas?

2017.04.21
Balsavo: 3686