15min be reklamos

Paaiškėjo naujo „Assassin's Creed“ žaidimo išleidimo data

„Assassin's Creed: Mirage“ yra naujoji žymios franšizės žaidimo dalis. Žaidimų studija „Ubisoft“ „PlayStation Showcase“ renginio metu pristatė ne tik žaidimo išleidimo datą, bet ir jo anonsą.
„Assassin's Creed: Mirage“
„Assassin's Creed: Mirage“ / "Ubisoft" nuotr.

„Assassin's Creed: Mirage“ pasirodys spalio 12 d. Iš anonso galime matyti daug atpažįstamų žaidimo elementų – nardymai nuo stogo į minkštą nusileidimo vietą, aukštai virš miesto išsidėstę apžvalgos taškai, sparnuoti gyvūnai kompanionai ir daugybę sėlinimo ir žudymo.

VIDEO: Assassin's Creed Mirage: Gameplay Trailer

Visgi galime pastebėti ir naujų detalių. Pagrindinis žaidimo veikėjas Basimas Ibn Is'haqas tyko ne su sau įprastu peiliu prie riešo, o vietoj pirštų turi ašmenis. Panašu, kad jis neteko bevardžio piršto ir vietoje jo įsitaisė ginklą.

Taip pat galima pamatyti ir naujų personažo triukų, kurių nebuvo galima išvysti kituose „Assassin's Creed“ žaidimuose. Dabar Basimas išmoko šuoliuoti su kartimi, taip patobulinant jo parkūro įgūdžius. Taip pat jis įgijo sufokusavimo įgūdį, kuris leidžia jam pažymėti kelis priešus vienu metu. Kai jis šoka nuo stogo, sulėtėja laikas ir jis iš anksto suplanuoja savo judesius, kad nusileistų ant vieno priešo, o paskui greitai numuštų dar du.

Šio žaidimo aplinka – IX a. Bagdadas. Grafikos atrodo itin detaliai, kaip ir buvo galima tikėtis iš šio žaidimo. Tiesa, pats žaidimas yra mažesnio masto ir jį pereiti užtruks mažiau laiko, palyginus su buvusiomis dalimis kaip „Odyssey“ ar „Valhalla“.

Stéphane'as Boudonas, kalbėdamas apie šį naują žaidimą, teigė: „Išgirdome mūsų gerbėjų norą sukurti personažais pagrįstą istoriją, orientuotą į bazinius AC serijos komponentus. Tai tapo mūsų naujo projekto pradiniu tašku.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui