Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Verta pamatyti: dešimt gražiausių CS:GO epizodų 2019 metais

Kaip ir tradicinis sportas, esportas niekad nestokoja įspūdingų akimirkų. Be abejo, žiūrovų dėmesį turbūt labiausiai sukausto pirmojo asmens šaudyklės ir neįtikėtini šūviai, kelių priešininkų nukovimai lemiamais momentais ir t. t. Ta proga „Dot Esports“ sudarė gražiausių metų CS:GO akimirkų dešimtuką.
CS:GO
CS:GO

10 vieta: „Reatz“ šou „Deagle“ ginklu

Gražiausių CS:GO epizodų sąrašas nebūtų visavertis be „Desert Eagle“ ginklo. Šįkart nepakartojamą šou juo surengė „Illuminar“ komandos žaidėjas Pawelas „reatz“ Jančakas, pasismaginęs lapkritį vykusiame „DreamHack Open“ turnyre Atlantoje.

Deja, nepaisant puikaus „reatz“ epizodo, jo komanda seriją prieš „Sprout“ pralaimėjo 1-2.

9 vieta: „F0rest“ prieš „ViCi“ spaudimą

„Ninjas in Pyjamas“ komandos žaidėjas Patrikas „f0rest“ Lindbergas yra laikomas vienu geriausių CS:GO žaidėjų istorijoje. Ir panašu, jog 31-erių švedas kol kas dar neketina atsikratyti šios karūnos.

Vasarį Lenkijoje vykusio „IEM Katowice Major“ turnyro metu „f0rest“ sykį vienas eliminavo visus penkis priešininkus iš „ViCi“ klubo. Gražiausių epizodų dešimtuke švedo šou įvertintas devintąja vieta.

8 vieta: vienas „Allu“ prieš keturis MIBR žaidėjus

VIDEO: ALLU GOD LIKE 1V4 CLUTCH! ENCE VS MIBR (TRAIN)

Nors ENCE komandai šis mačas buvo vienas juokas, tai nė kiek nesumenkina to, ką kovą „Blast Pro Series“ turnyre iškrėtė Aleksis „allu“ Jalli.

Veteranas atsidūrė situacijoje 1 prieš 4, tačiau likus 30 sekundžių iki raundo pabaigos su AWP sugebėjo nukauti visus varžovus.

7 vieta: įspūdingas „Zellsis“ debiutas

Nepaisant to, jog Jordanas „Zellsis“ Montemurro buvo tik laikinas žaidėjas „Cloud9“ ekipoje, pirmajame debiutinio „Major“ turnyro raunde jis pasižymėjo puikiu epizodu, kai pistoletų raunde vienas nukovė tris varžovus.

6 vieta: „AmaNEk“ pasirodymas su CZ-75

Ne visi CS:GO žaidėjai gali sėkmingai nukauti priešininko su CZ-75 ginklu neišnaudoję visų kulkų. Tačiau Francois „AmaNEk“ Delaunay gegužę vykusiame „DreamHack Masters“ turnyre įrodė, kad tinkamose rankose šis ginklas yra ne ką mažiau veiksmingas nei kiti, kuomet vienas juo nukovė keturis varžovus.

5 vieta: preciziški „flamie“ šūviai pistoletu

Jegoras „flamie“ Vasilevas iš „Natus Vincere“ retai patenka tarp gražiausių epizodų, kadangi komanda dabar labiau pasikliauja Aleksandro „s1mple“ Kostylievo ir Deniso „electronic“ Sharipovo pajėgomis.

Visgi „flamie“ pasirodymas „IEM Katowice Major“ turnyro ketvirtfinalyje prieš „FaZe Clan“ nusipelnė penktosios gražiausiųjų sąraše.

4 vieta: puikus NAF taiklumas

šis raundas „Team Liquid“ komandai „IEM Katowice“ turnyro ketvirtfinalyje jau būtų beveik palaidotas, jei nebūtų įsikišęs Keithas „NAF“ Markovičius. AWP apsiginklavęs 22-ejų žaidėjas pademonstravo įspūdingą taiklumą ir laimėjo net dvi „1 prieš 2“ situacijas.

3 vieta: kraujuojantis „Device“ prieš tris varžovus

Daug sirgalių šiame pistoletų raunde jau buvo nurašę Nikolajų „device“ Reedtzą. Ir ne be pagrindo, nes danui buvo belikę tik trys procentai gyvybės. Visgi kraujuojantis „device“ sugebėjo įveikti tris priešininkus ir laimėti raundą „Astralis“ komandai „StarLadder Berlin Major“ turnyre.

2 vieta: pergalę nukalęs „Brollan“ pasirodymas su CZ-75

Rodės, kad pilnai apsipirkti negalėję „Fnatic“ komandos žaidėjai jau ruošėsi pratęsimui „DreamHack Masters Malmo“ turnyro finale, tačiau įsikišo Ludvigas „Brollan“ Brolinsas, kuris su CZ-75 atliko tris nušovimus ir nukalė pergalę finale prieš „Vitality“ ekipą. Jei ne „Brollan“, galbūt „Fnatic“ net nebūtų tapę čempionais.

1 vieta: „S1mple“ prieš ENCE pajėgas

Gražiausių epizodų dešimtuko viršūnėje puikuojasi „S1mple“ – geriausias CS:GO žaidėjas pasaulyje 2018 metais.

Jo epizodą gražiausiu padarė keli faktai: 1) „Natus VIncere“ komanda atsilikinėjo 0-1 ir 9:11; 2) ruso komandos draugai atliko „force buy“ funkciją ir „S1mple“ leido pasiimti AWP. Nors raundas komandai prasidėjo ne itin gerai, „S1mple“ sugebėjo išgelbėti komandą įspūdingais šūviais be prisitaikymo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras