Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 21d. 20:49

Vienos populiariausių tinklalaidžių vedėjas: „Kompiuteriniai žaidimai nusipelno daugiau pagarbos“

Joe Roganas
Joe Roganas

Žymusis UFC komentatorius Joe Roganas naujausiame savo tinklalaidės epizode pasidalino nuomone, kodėl kompiuteriniai žaidimai ir jų atstovai nusipelno daugiau pagarbos, nei jos gauna dabar.

J.Rogano tinklalaidė per pastaruosius kelerius metus tapo tikra interneto sensacija, kone kiekviename epizode sutraukiančia milijonus klausytojų ir žiūrovų.

„Joe Rogan Experience“ pavadinta tinklalaidė gali pasigirti itin turtinga temų palete – nuo kosmoso ir juodųjų skylių iki veganizmo ar, pastaruoju atveju, kompiuterinių žaidimų.

Naujausiame epizode apie žaidimus ir jų sukeliamą priklausomybę su komiku Bryanu Callenu diskutavęs J.Roganas užsiminė, kad tokias pačias pasekmes gali turėti ir kitos veiklos.

„Aš esu už tai, kad darytum tai, kas tau patinka. Kai kurie tą patį gali pasakyti apie žmones, kurie yra priklausomi nuo skaitymo“, – teigė UFC komentatorius.

J.Rogano nuomone, žaidimai yra tas pats, kas filmai ar novelės, tik, anot jo, pirmieji yra nepelnytai demonizuojami.

VIDEO: Joe Roganas: „Kompiuteriniai žaidimai nusipelno daugiau pgarbos“

„Pasaulis turi kelis žmonių kūrinius, kurie sukausto kitų dėmesį. Jauniems žmonėms tai yra kompiuteriniai žaidimai. Galbūt kažkam kitam tai – piešiniai meno galerijose. Abu dalykai yra labai panašūs, nes jie yra žmonių kūrybos vaisius“, – savo argumentus dėstė J.Roganas.

„Kai kurie jaunuoliai uždirba krūvas pinigų žaisdami tą kvailą kompiuterinį žaidimą, kurių tu jiem neleidai, – pridėjo amerikietis. – Ir jie dar surenka pilnas arenas.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas