15min be reklamos

„Air Baltic“ žiemos sezono metu skraidins į Agadyrą

Latvijos oro linijų bendrovė „Air Baltic“ praneša, kad artėjančio žiemos sezono skrydžių tvarkaraštį papildė nauju maršrutu Ryga-Agadyras (Marokas). Agadyras taps antrąja bendrovės kryptimi Maroke ir Afrikos žemyne, kuri papildys populiarų maršrutą iš Rygos į Marakešą.
Agadyras
Agadyras / 123rf.com nuotr.

Mėgsti keliauti? Dalyvauk konkurse „Kolumbas LT“

Agadyras yra nuostabus pakrantės miestas pietinėje Maroko dalyje, garsėjantis saulėtu oru, kvapą gniaužiančiais paplūdimiais ir gyvybinga kultūra, rašoma bendrovės pranešime spaudai. Šiltas klimatas ir įvairios lauko pramogos, įskaitant banglenčių sportą ir žygius pėsčiomis, daro šį miestą patraukliu keliautojams, norintiems žiemą pabėgti nuo šalto klimato. Be to, Agadyras nuo Marakešo nutolęs vos per tris valandas kelio, todėl atvykę į vieną vietą ir išvykę iš kitos lankytojai gali pratęsti kelionę ir pamatyti dar daugiau.

Pirmasis skrydis naujuoju maršrutu numatytas lapkričio 4 d. Numatoma, kad skrydis į Agadyrą truks 5 valandas ir 45 minutes, o atgal – 5 valandas ir 30 minučių. Iš Vilniaus vykstantys keleiviai Agadyrą lengvai pasieks per didžiausią „Air Baltic“ bazę Rygoje.

123rf.com nuotr. / Agadyras
123rf.com nuotr. / Agadyras

Skrydžiai į Marakešą ir atgal planuojami antradieniais ir šeštadieniais, o skrydžiai į Agadyrą ir atgal bus vykdomi kiekvieną šeštadienį. Pridėjusi šį naują maršrutą, bendrovė toliau plečia savo skrydžių pasiūlą ir siūlo keliautojams įvairias kryptis.

Kaip jau buvo pranešta, „Air Baltic“ paskelbė artėjančio žiemos sezono skrydžių tvarkaraštį. Aviakompanija pradeda 11 naujų maršrutų iš Baltijos šalių ir Tamperės (Suomija) bei pasiūlys apie 80 maršrutų savo tinkle, kurie sujungs Rygą su kitais regiono miestais. Tai didžiausias bendrovės istorijoje naujai pridėtų maršrutų skaičius per žiemos sezoną.

Pirmoji naujų žiemos sezono krypčių pardavimo kampanija prasidės gegužės 16 d.

„Air Baltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką