Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 20d. 12:24 , Atnaujinta: 2019 lapkričio 20d. 17:24

Italas A.Ricci tęs kelionę Nemunu: irklentę pasisavinęs vyras, po 15min straipsnio ją grąžino

Andrea Ricci ir Alessandra Pieroncini
Laimono Staniulionio nuotr. / Andrea Ricci ir Alessandra Pieroncini

Šeštadienį savo kelionę nuo Vilniaus iki Rusnės irklente pradėjusiems italams Andreai Ricci ir Alessandrai Pieroncini trečiadienio rytą staiga teko nutraukti kelionę, nes naktį į trečiadienį jie neberado savo beveik 7 metrų irklentės. Kaip pranešė pats italas A.Ricci – ji buvo pavogta. Po 15min straipsnio A.Ricci sulaukė nepažįstamo vyriškio skambučio. Šis pranešė turįs irklentę ir popiet grąžino ją savininkui.

„Praėjus šiek tiek laiko po to, kai publikavote straipsnį apie mano dingusią irklentę, sulaukiau vieno vyriškio skambučio. Jis man pasakė, kad irklentė pas jį ir 15 val. pasiūlė susitikti ir man ją grąžinti“, – portalui telefonu sakė A.Ricci.

Po susitikimo A.Ricci patvirtino, kad irklentę išties atgavo. „Tas vyras man pasakė, kad ankstyvą rytą ėjo prie upės ir pamatė gulinčią irklentę. Pamanęs, kad ji niekieno – nutarė pasiimti. Tik nežinojo, kaip išleisti orą, tad paprašė draugo pagalbos. Pamatęs straipsnį jūsų portale, jis su manimi susisiekė ir grąžino irklentę, – džiaugėsi italas ir patvirtino, kad ryt iš pat ryto tęs savo kelionę Nemunu iki Rusnės.

– Ryt jau 8 val. pradėsime savo kelionę, plauksime numatytus 60 km iki Raudonės. Kelionei reikės apie aštuonių valandų. Sekmadienį planuojame pasiekti Rusnę“, – planais pasidalijo pašnekovas.

Italas A.Ricci „Facebooko“ grupėje „Paddling Lithuania“ trečiadienio rytą pranešė, kad atsikėlę neberado irklentės, kurią išvakarėse paliko žolėse netoli upės.

A.Ricci 15min sakė esąs nusivylęs: „Tokia kelionė irklente reikalauja daug pastangų ir lėšų. Norėjome išbandyti šį maršrutą, nes 2020 m. gegužę planuojame surengti dar vieną tokią kelionę Nerimi ir Nemunu „Vilnius–Rusnė 2020“ – kaip pirmąjį tarptautinį irklentininkų susitikimą Lietuvoje. Praradimas dėl kvailų nusikaltėlių. Dabar teks kažką persvarstyti...“

Pasak A.Ricci, irklentė buvo pavogta šioje vietoje – ji raudonai pažymėta žemėlapyje.

Asmeninio archyvo nuotr./Vieta, kur pavogta italų irklentė
Asmeninio archyvo nuotr./Vieta, kur pavogta italų irklentė

„Palikome ją prie upės, kad taupytume laiką, nes nakvynei apsistojome apie kilometrą nuo kranto. Vakar nuplaukėme 50 km, jau buvo tamsu, buvome pavargę, šiandien planavome nuplaukti 60 km, tai būtų užtrukę apie aštuonias valandas. Kadangi anksti temsta, stengėmės taupyti laiką, nesigabendami irklentės su savimi“, – sakė A.Ricci.

Pasak pašnekovo, tokia irklentė – vienintelė Lietuvoje. Jos duomenys: „Aquadesign Speedcraft 22'“, ilgis – 675 cm, spalva – oranžinė / balta.

Asmeninio archyvo nuotr./Andrea Ricci irklentė
Asmeninio archyvo nuotr./Andrea Ricci irklentė

Mačiusius, radusius ar ką nors žinančius, Andrea prašo susisiekti su juo čia esančiais kontaktais.

Ši Lietuvoje su projektais dirbančio A.Ricci kelionė irklente – ne pirmoji, su Lietuvos upėmis jis susipažino dar gegužę, kai vienas leidosi į keturių dienų kelionę nuo Vilniaus iki Kauno, o birželį Nemunu iš Druskininkų nuplaukė į Kauną.

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

07:45
02:10
03:18

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką