Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 16d. 17:57

Tomas Vytautas Raskevičius: „Sūnus yra brangiausias žmogus mano gyvenime“

„Susilaukti vaiko buvo geriausias mano sprendimas, bet aš nuoširdžiai bijau to momento, kai sūnui reikės papasakoti, kodėl jis turi dvi mamas ir vieną tėtį“, – jau šį sekmadienį 20.00 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ atvirai prisipažins savo homoseksualumo neslepiantis Seimo narys ir žmogaus teisių aktyvistas Tomas Vytautas Raskevičius.

32-ejų politikas laidoje nevengs pačių netikėčiausių klausimų ir bus visiškai atviras pasakodamas apie savo asmeninį gyvenimą: kada suprato, kad yra kitoks, kaip šią žinią sužinojo ir priėmė jo tėvai, apie paauglystę Kaune, troškimą persikelti į sostinę ir žingsnį į politiką.

„Kai kuriems Seimo nariams buvo savotiška egzotika matyti atvirai homoseksualų žmogų ne kaip kokį minotaurą, lakstantį miškuose, o kaip kolegą, – sako parlamentaras. – O prezidentui, manau, tiesiog yra gėda atsidurti vienoje nuotraukoje su tokiu žmogumi kaip aš, todėl Daukanto aikštės rūmų durys pas šalies vadovą man yra užvertos.“

Tomas Vytautas Raskevičius / Laidos filmavimo užkulisiai
Tomas Vytautas Raskevičius / Laidos filmavimo užkulisiai

Tomas žodžių į vatą nevynios ir kalbėdamas apie patirtas patyčias bei sulaukiamus grasinimus: „Kartą atėjo žinutė, kuri skatino fiziškai smurtauti prieš mane, ir tai buvo vienintelis kartas, kai aš nuėjau patikrinti, ar užrakintos mano namų durys.“

T.Raskevičius neslepia, kad politika yra specifinis žaidimas su savomis taisyklėmis ir „dvaro intrigomis“. Priduria jis ir tai, kad, nors ir nuolat būdamas po didinamuoju stiklu, Seime jaučiasi savo vietoje, o kovoje už žmogaus teises, tikina, dar turįs daug ką nuveikti.

Ar politinėje arenoje žibantis politikas randa laiko ir asmeniniam gyvenimui? „Jau seniai esu vienišas. Norėčiau pamatyti žmogų, kuris išdrįs būti su manimi, kai esu toks viešas. Visas mano asmeninis gyvenimas yra skirtas dvejų metų sūnui, su kuriuo praleidžiu visą laisvą laiką. Ir jis būna labai kokybiškas, nes vaikas man yra brangiausias žmogus pasaulyje“, – nuoširdžiai prisipažįsta Laisvės partijos steigėjas ir valdybos narys.

Kodėl su dviem moterimis jis nutarė susilaukti vaiko ir koks tėtis yra? Šis ir daugybė kitų nepatogių klausimų Tomui Vytautui Raskevičiui – jau šį sekmadienį 20.00 val. pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ tiesiogiai „Žmonės“ feisbuko paskyroje, portale 15min ir 15min „YouTube“ kanale.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką