Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 02, 19:00

Dalykai, kuriuos vyrai moteryse vertina labiau nei išvaizdą

Sakote, grožis išgelbės pasaulį? Sunku tam pritarti šimtu procentų. Tuo labiau, kad dirbtinio grožio liūne skęsta milijonai moterų, manydamos, kad tai joms užtikrins sėkmę gyvenime ir amžinybę trunkančius tobulus santykius su vyru.
Jausminga pora
Jausminga pora / Fotolia nuotr.
Temos: 2 Santykiai Moteris

Iš tikrųjų grožis nėra tik išvaizda, kurią puoselėjame pačiais keisčiausiais ir įvairiausiais būdais. Tai daugialypė visuma, besidėliojanti lyg kokia spalvinga mozaika, pražystanti lyg gėlė... Charakteris, būdo bruožai, požiūris į gyvenimą, gebėjimas bendrauti turėtų būti labiau vertinami nei ištatuiruoti antakiai ar arbūzus primenančios krūtys. Na, tai ką pasakys vyrai? Kas jiems moteryse patinka labiau nei tik tas susikurtas išorinis grožis?

 • Jos moka išklausyti. Ne tik taukšti pačius įvairiausius niekus, bet ir patylėti, leisti savo partneriui išsikalbėti, galiausiai, negriežti nuolat pirmuoju smuiku poroje. Parodykite, kad nesate susikoncentravusios tik į save ir jūsų gyvenime vykstančius dalykus – taip pamažu ir gimsta sėkmingi santykiai.  

Taip pat skaitykite: Ką reiškia sapnai apie seksą

 • Jos spontaniškos. Gali nustebinti bet kurią akimirką! Kai manai, kad jau žinai, ką padarys, kaip pagalvos ar pasielgs tavo partneris, nėra blogai. Tačiau kas ta gyvenimo druska, prieskoniai? Netikėti poelgiai netgi mums patiems, gebėjimas išsivaduoti iš rutinos gniaužtų taip, kad vėliau sakytume vienas kitam: „O prisimeni, kaip tada mes keliavome į kalnus, šokome lietuje, dalyvavome konkurse...“
 • Jos domisi vyriškais dalykais. Jeigu papasakosite, kaip veikia motorinis variklis, greičiausiai nustebinsite ne vieną. Tačiau užteks ir nebūti rožinei barbei, sėdinčiai sudėjus rankutes, kad nenulūžtų blizgučiais pagražinti nagai... Nuoširdus moters domėjimasis tam tikrais vyro gyvenimo hobiais tikrai priverčia juos kitaip pažvelgti į savo mylimą moterį. 
 • Jos džiaugiasi tuo, ką turi. Pozityviai žvelgia į gyvenimą, o jų galvose verda daugybė naujų idėjų. Trykštanti džiaugsmu moteris kur kas labiau patraukli vyrams nei ta, kuri į pasaulį žvelgia surūgusiu žvilgsniu. Laimę kuriame patys, taip pat renkamės, kokiomis būti – laimingomis ar ne. Ir tada prasideda mūsų pačių kelias į save, o jis, kaip visi puikiai žinome, negali būti tik rožėmis klotas. Tačiau tame ir yra atradimo džiaugsmas. 
 • Jos dievina maistą. Ragauti patiekalus, pasinerti į jų skonį, paliečiantį pačius slapčiausius skonio receptorius... Ne veltui maisto degustavimas prilyginamas intymioms glamonėms, apsivejančiomis ir sielą, ir kūną. Moteris, kuri mėgaujasi maistu, neaikčioja dėl kalorijų, o atsipalaidavusi pasineria į naujų valgių pasaulį, tikrai patrauks vyro akį. 
 • Jos puikios virėjos. Sakoma, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį. Ir tame galime atrasti žiupsnį tiesos. Tačiau svarbiausia mėgautis gaminimo procesu, o ne daryti tai per prievartą suraukus nosį. Vienas didžiausių malonumų yra matyti, kad tavo sukurtas patiekalas užbūrė aplinkinių gomurius. 
 • Jos į gyvenimą žvelgia realiai. Nesimaivo, nevaidina, nekuria sudėtingų ir neišsprendžiamų situacijų, nesipučia, nesiima klastos. Trumpai tariant, yra paprastos ir nuoširdžios, o ne aikštingos princesės, kurioms neįmanoma įtikti. 

Taip pat skaitykite: 30 metų ir vis viena: kaip tai pakeisti?

 • Jos pasiryžusios kompromisams. Viskas labai paprasta – kuo labiau ką nors draudžiate (o šio veiksmo apskritai geriau vengti santykiuose), tuo labiau norisi išsivaduoti iš narvelio. Reikia atrasti tai, kas priimtina abiem, tai, kas jus tenkina. Kitaip gresia ne tik nesusikalbėjimas, bet ir nuolatinė kovinė parengtis, iš kurios sunku išsivaduoti. 
 • Jos rūpestingos. Žinoma, tas rūpestis neturi peržengti ribų. Tačiau dauguma moterų patyrė, ką reiškia, rūpintis vyru, kurie neretai dar būna ir kiek išlepę... Bet kuriuo atveju šiltas elgesys, nuosaikūs klausimai, kaip sekėsi, kuo galite padėti, visuomet sukurs jaukumo atmosferą. 
 • Jos linksmos. Turinčios gerą humoro jausmą moterys jau savaime spinduliuoja gyvenimo džiaugsmą. Atsipalaidavusios, ramios, mokančios subtiiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek aplinkinių dalykų, taip jos kuria savo asmenybę. 
 • Jos rūpinasi savimi. Kuriam vyrui nepatinka, kai šalia jo žiba daili, savimi besirūpinanti moteris? Neturime galvoje, kad reikia perspausti ir tapti soliariumine lėlyte priaugintais ir pripūstais visais įmanomais dalykėliais, tačiau labai gražu ir patrauklu yra išpuoselėti plaukai, sveika ir skaisti oda, tvarkingi nagai, subtilus makiažas, stilinga ir subtili apranga... Visa tai padeda sudėlioti tos trokštamos moters vaizdą, ar ne?
 • Jos stiprios. Neįtikėtina, kiek mes galime iškęsti. Dažniausiai nė pačios nenumanome, kokia jėga slypi mūsų viduje, kai suprantame, ko trokštame. Galime nuversti kalnus ir sukurti mūrus.
 • Jos nebijo būti negražios. Tobulos, lyg iš pieno plaukusios gražuolės ant žurnalų viršelių toli gražu taip neatrodo realybėje. Tačiau kaip sunku sau tą pripažinti! Visgi, buvimas be makiažo, drąsa atrodyti taip, kaip trokšti, visų kompleksų atsikratymas negali nežavėti. 
 • Jos motiniškos. Kartais moterys nusprendžia neturėti vaikų, o kartais jų nuomonė šiuo klausimu kinta ne vieną kartą. Tačiau kai susitinka du žmonės, trokštantys tų pačių dalykų, ir jei tame sąraše įrašyta nauja gyvybė, ar gali būti didesnė poros palaima? 

Taip pat skaitykite: Tyrimas: moterys patiria stipresnį orgazmą, kai partneris moka pralinksminti ir yra pasiturintis

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką