Dabar populiaru
Publikuota: 2017 birželio 27d. 21:15

Seksas apsigyvenus drauge: kodėl jis tampa geresnis?

Pora
123RF.com nuotr. / Pora

Jei draugės padejuoja, kad sekso, joms su vyru apsigyvenus drauge, sumažėjo ir džiaugsmo – taip pat, tai nebūtinai turi būti jūsų poros scenarijus.

Juk būna įvairiausių variantų. Štai priežatys, kad seksas dabar, kai gyvenate po vienu stogu, bus geresnis.

Galite mylėtis bet kur. Kai gyvenate drauge, seksas panašus į mini barą viešbutyje – viskas atvira ir ranka pasiekiama.

Rytinis seksas tampa malonesnis. Galite jaudinamu murkimu vyrą pašantažuoti, jog be ryto greituko net kojos iš lovos nekelsite.

Nereikia jaudintis dėl infekcijų. Seksas su vieninteliu partneriu leidžia labiau atsipalaiduoti. Ir tai natūralu – jūs vienas kitu pasitikite.

Po sekso galite veikti ką norite. Dabar nereikia draugėms skųstis, kad vyras nusisuko ir užmigo, o ir jis nebambės, jei skubėsite po sekso atrašyti žinutę. Jūsų seksas ypatingas, emocingas ir nepavaldus jokioms ceremonijoms ir taisyklėms, kad norėtumėte veinas kitam įtikti ar patikti. Nereikia apsimetinėti ir pataikauti, esate vis labiau savimi.

Nereikia aptarti sekso su draugėmis. Kodėl? Nes seksas ir taip geras. Be to, kai kurie intymūs dalykai turi likti tik poroje, saugomi tik jūsų namų sienų!

Jis žino, kaip jums suteikti malonumą. Jokių instrukcijų nereikia – nuolatinis partneris žino, kas priartina jūsų orgazmą, kada norite ilgesnių glamonių, o kada pasitenkinsite greituku. Seksas virsta ne spėliojimu, o mėgavimusi, nes žinote, kas abiem teikia malonumą.

Jis nesiūlys baisių dalykų, neaptaręs jų su jumis. Jo fantazijos gali nueiti, tarkim, iki analinio sekso, tačiau jis neims to daryti iškart, o pirmiausia subtiliai užsimins apie savo troškimą jums. Ir gerbs, jei išgirs atsakymą „ne“.

Jums nereikia galvoti priežasčių, jei nenorite mylėtis. Nėra nuotaikos? Na, ir kas, kitą dieną gal viskas pasikeis. O kai susitikinėjate, tarsi nerašytas susitarimas liudija, kad pasimatymas turėtų baigtis seksu.

Nereikia nuolat galvoti apie epiliaciją. Romantiškus pasimatymus stengėtės paversti tobulais, kai eidavote susitikti pailsėjusi, pasipuošusi, lyg laikytumėte jūsų įvertinimo egzaminą. O dabar žinote, kad brangus žmogus jus myli ne už sutvarkytas pažastis ar bikinio zoną, o aš tai, kokia esate asmenybė. Todėl net ir kelių milimetrų plaukeliai ant kojų leidžia jaustis patogiai. Beje, vyras jų net nepastebi!

Meilingi savaitgaliai – nuostabūs! Jums nebereikia skubėti ir derinti savaitgalio planų – juos kuriate kartu. Ir vartotės lovoje iki vėlyvųjų pusryčių be jokio sąžinės graužimo!

Paneigiate mitą, kad drauge gyvenančios poros nebesimyli. Mylisi tos poros, mylisi. Partneriai atsipalaidavę, patenkinti savo gyvenimu, karjera, savimi ir vienas kitu.

Po sidabrinių vestuvių meilės tik daugiau! Seksas nuostabus, nes meilės, supratimo, atlaidumo ir sveiko humoro – tik daugiau. Tai svarbu ryšio tvirtumui, patikimumui ir tvirtai partnerystei.

„Fotolia“ nuotr./Brandi pora
„Fotolia“ nuotr./Brandi pora

Jūsų nebedomina seksas vandenyje. Kol susitikinėjote, jums rūpėjo įvairovė – mylėtis įvairiomis pozomis visose įmanomose vietose. Kūrėte staigmenas, galvojote apie vaidmenų žaidimus, seksą vandeny ar automobilyje. O dabar jūs vertinate patogumą ir patikimumą, nebenorite jokių rizikų ežeruose ar nukristi apimti aistros ant sruzdėlyno… Net jeigu preliudija būna duše, paskui persikeliate į miegamąjį.

Suprantate intymumo kibirkštis iš užuominų ar žvilgsnių. Jūs turite savo kalbą ir poros intymaus gyvenimo ritmą, kuomet jau suvokiate, kaip nusteikti, kad vakare ar ryte "įvyktų seksas". Žinote tam tikras frazes-raktus, kurie atrakina jūsų aistrą ir nubloškia jus abu į lovą… Tik mėgavimasis ir palaima!

TAIP PAT SKAITYKITE: 5 gyvenimiškos permainos, kurios įneša daugiau aistros į miegamąjį

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką