2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Parengė naujus meniu darželiams, mokykloms ir ligoninėms: nebūtini, bet parengti šefų

Po visuomenės skundų dėl naujos vaikų maitinimo tvarkos Sveikatos apsaugos ministerija pristato naujus valgiaraščius darželiams, mokykloms ir ligoninėms. Pasak ministerijos, naujieji receptai užtikrintų ir sveiką, ir skanų maitinimąsi.
Priešpiečių dėžutė
Maistas / 123RF.com nuotr.

Receptai, kuriuos parengė virtuvės šefai, nuo šio pirmadienio pateikiami Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje. Jie – nemokami, bet įstaigoms neprivalomi.

„Subalansuotas cukraus, druskos, riebalų kiekis, atsižvelgta į produktus, kiek jie yra sveiki ir atitinka tikrai visus reikalavimus. Dalis išbandyta pačių moksleivių, vėliau receptai buvo dar kartą tobulinami, derinami su specialistais“, – LRT RADIJUI sako Sveikatos apsaugos ministerijos atstovė Alina Žilinaitė.

Nauja vaikų maitinimo tvarka įsigaliojo rugsėjį. Dėl patiekalų mokyklose ir darželiuose sulaukiama skundų, esą maistas neskanus ir vaikai jo nevalgo. Taip pat kritikuojamas ir ligoninėse tiekiamas maistas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką