Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: ar kada nors matėte tvarkingai mieste važiuojančią „britvą“? (video)

Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniečio užfiksuotoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip sportiško motociklo vairuotojas pavyzdingai rieda sostinės gatvėmis.Laiškelį ir filmuotą medžiagą naujienų portalui...


Vilniečio užfiksuotoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip sportiško motociklo vairuotojas pavyzdingai rieda sostinės gatvėmis.

Laiškelį ir filmuotą medžiagą naujienų portalui 15min.lt atsiuntęs vilnietis Arnoldas M. rašo: „Visi žino, kaip jaunimas laksto su britvom, taip vadinamais sportiškais motociklais. Teko girdėti, kad net policija jų negali nubausti, nes sudėtinga pagauti. Todėl savo filmuotą vaizdelį vertinu kaip savotišką sensaciją – pavyzdingai Vilniuje važiuojančią britvą pamatysi ne kiekvieną dieną.“Motociklininkas nustebino pagarba kitiems eismo dalyviams.

15min.lt skaitytojas motociklo Yamaha R1 vairuotoją neseniai filmavo sostinės Konstitucijos prospekte bei Šeimyniškių gatvėje, darbo dieną, vakarinio piko metu.

„Įraše matyti, kad gatvėse tuo metu išties nemažas eismas. Todėl buvo smagu stebėti, kaip britvos vairuotas nesiautėdamas važiuoja bendrame sraute. Tarpai tarp automobilių buvo išties milžiniški, tačiau motociklininkas net nemanė nardyti tarp mašinų, būti gudresnis ir greitesnis už kitus“, – pasakojo Arnoldas.

Vairuotojui ši situacija priminė incidentą automagistralėje, kai vienas vairuotojas bandė užkirsti pagalbinę eismo juostą „gudručiams“, o iššokusi keleivė ramentu aptalžė tvarkdarį: „Vaizdelis šiuo atveju buvo priešingas – motociklininkas nustebino pagarba kitiems eismo dalyviams.“

Anot 15min.lt skaitytojo, visada smagu, kai atsiranda žmonių, laužančių stereotipus ir padedančių susidaryti geresnę nuomonę apie tam tikrą vairuotojų grupę.

„Iki šiol maniau, kad britvų vairuotojams tiesiog neįmanoma nenardyti tarp automobilių, neviršyti greičio. Čia panašiai, kaip su kai kuriais BMW vairuotojai, kurie niekada nesugeba parodyti posūkių. Šiuo atveju buvau maloniai nustebintas, todėl ir nutariau pasidalinti šia informacija su visais“, – rašo 15min.lt skaitytojas.

Redakcija dėkoja Arnoldui už atsiųstą filmuotą medžiagą ir pastebėjimus!

VIDEO: Sportiškas motociklas miesto automobilių sraute

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.


Susiję:

Straipsnis: Muštynės automagistralėje Vilnius–Klaipėda
Straipsnis: Muštynės automagistralėje: įkalčiu taps ramentas
Straipsnis: Skaitytojo informacija: „skraidantis golfas" Vilniaus senamiestyje daužė automobilius, stulpus ir medžius
Straipsnis: Skaitytojo informacija: Gedimino prospekte – mėšlo kvapas
Straipsnis: Skaitytojo informacija: „kryžiaus kelias“
Straipsnis: Skaitytojo informacija: keisti automobilio valstybiniai numeriai
Straipsnis: Skaitytojo informacija: archyviniai kadrai iš akcijos „Apkabinkime Baltiją“. Atpažinkite save
Straipsnis: Skaitytojo informacija: Vilniuje ugniagesiai gesino troleibusą (nuotraukos, video)
Straipsnis: Skaitytojo informacija: Lietuvoje įsismarkavo audra (nuotraukos, papildyta 23.00 val.)
Straipsnis: Skaitytojo informacija: per tragišką avariją prie Plungės žuvo mažametė mergaitė
Straipsnis: Skaitytojo informacija: prie Klaipėdos iš vilkiko byrėjo alaus buteliai (nuotraukos)
Straipsnis: Skaitytojo informacija: gaisras ir girtų asmenų konfliktas su policija Klaipėdoje


Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt