Atsisiųskite
aplikaciją

#1 A.Matulaitė: Kūno ir psichikos draugystė

Autentiškas gyvenimas
Pirmame epizode kartu su klinikine psichologe, kūno psichoterapeute Agne Matulaite gilinomės į kūno ir psichikos ryšio ištakas. Bandėme atskleisti, kaip jis pasireiškia kasdienybė...
Skaityti daugiau

Pirmame epizode kartu su klinikine psichologe, kūno psichoterapeute Agne Matulaite gilinomės į kūno ir psichikos ryšio ištakas. Bandėme atskleisti, kaip jis pasireiškia kasdienybėje, kokios jo sutrikdymo priežastys bei kaip galime stiprinti ryšį su savimi įtraukiant ir kūniškumą.

Apie podkastą Autentiškas gyvenimas

 

Spartėjant gyvenimo tempui lėtinis stresas ir įtampa patapo kasdieniais palydovais. Vis mažiau žmonių moka giliai atsipalaiduoti natūraliais būdais. Jie jaučiasi dirglūs, nežinantys ko nori, kas jie yra, pasimetę, nesutariantys su savimi, negirdintys savo poreikių. Tokiomis aplinkybėmis daugėja susirgusių depresija, nerimu, išgyvenančių panikos priepuolius, randančių prieglobstį įvairiose priklausomybėse.

 

Kasmėnesinis podkastas „Autentiškas gyvenimas“ kviečia patyrinėti kūno ir psichikos ryšį bei kaip savo vidinio pasaulio įsisąmoninimas gali padėti gyventi didesnėje darnoje su savimi ir aplinkiniu pasauliu. 

 

Laidos pašnekovai – žinomi psichologai, psichoterapeutai, kūno ir judesio terapeutai bei kiti – dalinsis savo žiniomis ir patirtimi apie prisilietimo, judesio poveikį kūnui ir psichikai, depresiją, nerimą, psichosomatinius susirgimus, taip pat bus kalbama kitomis aktualiomis temomis.

 

Laidą veda Inga Dirsytė-Tubienė, Vytauto Didžiojo universiteto sveikatos psichologijos magistrė, praktikuojanti psichologė, Jungtinės Karalystės kūno ir judesio terapijos instituto paskutinio kurso studentė. 

 

„Suvokiu, kad kūnas yra autentiškiausia žmogaus išraiška kiekvieną akimirką – jis nemeluoja. Todėl atsižvelgdami į kūną mes galime suprasti save. Aš tikiu, kad kūno įsisąmoninimas ir jo pasitelkimas problemų sprendimui, savęs pažinimui, vidiniam visapusiškam augimui yra raktas į vidinę harmoniją“, –  sako laidos vedėja I. Dirsytė-Tubienė.

 

Laidos „Autentiškas gyvenimas“ klausykite kiekvieną antrą mėnesio penktadienį 15min „Klausyk“ platformoje.

 

Daugiau informacijos apie kūno ir psichikos ryšį ieškokite www.autentiskasgyvenimas.lt ir mūsų feisbuke.

Naujausios