Atsisiųskite
aplikaciją

„Hmm efektas“: kūrybinis rašymas – ar kiekvienas gali būti rašytoju?

„HMM efektas“
Ketvirtosios laidos „Hmm efektas“ pašnekovė, Kauno technologijos universiteto (KTU) komunikacijos specialistė, Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (...
Skaityti daugiau

Ketvirtosios laidos „Hmm efektas“ pašnekovė, Kauno technologijos universiteto (KTU) komunikacijos specialistė, Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (SHHMF) docentė-praktikė, romano „Kiltų nuoma“ autorė Aldona Tüür teigia, kad rašymas šiomis dienomis turi didesnę reikšmę nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. „Juk šį įgūdį pasitelkiame kiekvieną dieną, apie tai net nesusimąstydami – rašydami elektroninius laiškus darbe ar komunikuodami socialiniuose tinkluose. Naudodamiesi juo formuojame savo įvaizdį“, – laidoje „Hmm efektas“ pasakoja rašytoja. Daugiau apie rašymo praktiką, personažus knygose, kuriuos galima sutikti realiame gyvenime ir apie tai, ar kiekvienas gali būti rašytoju, galima išgirsti laidoje.

„Hmm efektas“ – audiopasakojimai, kuriuose kartu su KTU žmonėmis ieškome įdomių faktų ir paradoksų, bandome paaiškinti ir keliame naujus klausimus. Sužinokime kartu, kas stebina, glumina, o svarbiausia – skatina pamąstyti toliau. Juk pasaulis – ženkliai platesnis negu vien tiktai žodelis WOW.

Laidą kuria Kauno technologijos universiteto suburta komanda: Aistė Veverskytė, Rūta Budvytytė, Erika Dargvainė, Kristina Grybaitė, Albinas Liutkus, Ugnė Krasauskaitė, Rūta Kučinskaitė, Eleonora Sazanskytė.

Naujausios