Sportas
Pavadinimas Trukmė
Sekmadienio vakarą Vilniaus „Rytas“ dar kartą įrodė, kam šiuo metu priklauso geriausios sostinės komandos statusas. Beveik visą mačą pirmavę LKL čempionai sulaukė „Wolves“ pasipriešinimo, tačiau labai šaltakraujiškai sužaidė lemiamas minutes ir 41-ojo Giedriaus Žibėno gimtadienio proga įteikė treneriui ne tik tortą, bet ir pergalę (92:88).
Esame pratę didžiuotis Lietuvą pasaulyje garsinančiais mūsų šalies sportininkais. Natūralu, kad už savo talentą ir pastangas jie yra solidžiai atlyginami savo klubų. 15min surikiavo daugiausiai uždirbančių mūsų šalies sporto atstovų dešimtuką.
Įspūdingą pergalę NBA lygoje iškovojo lietuviškoji „Sacramento Kings“ (38-40) ekipa, kuri išvykoje 120:113 (31:27, 25:30, 35:22, 29:34) įveikė „Cleveland Cavaliers“ (62-16) krepšininkus.
Kauno „Žalgiris“ (22-2) pratęsė pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iki 18-os iš eilės, bet Andrea Trinchieri nepradžiugino.
Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (14-10) ekipai nepavyko iššokti iš duobės, į kurią sostinės komanda įkrito pastaruoju metu. „Vilkai“ naikino 19 taškų deficitą, buvo aplenkę Vilniaus „Rytą“ (19-5), bet galiausiai vis tiek krito sostinės derbyje.
Prancūzijos teniso veteranas Richardas Gasquet (ATP-148) artėjančią savaitę atsisveikins su dar vienu svarbiu turnyru – „Rolex Monte Carlo Masters“ pirmenybėmis Monte Karle.
Per gimtadienį – pergalė principiniame Vilniaus derbyje. Toks buvo jubiliato Giedriaus Žibėno vakaras. Šiandien treneriui suėjo 41-eri, o auklėtiniai strategui padovanojo triumfą prieš jų „mylimą“ kitą sostinės komandą – „Wolves-Twinsbet“ (92:88).
„Chicago Bulls“ (36-42) šventė trečią pergalę iš eilės stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje, o 20-metis Matas Buzelis aplenkė legendinį Michaelą Jordaną.
Geriausias Lietuvos futbolininkas Gvidas Gineitis vėl žengė į aikštę startinėje „Torino“ sudėtyje aukščiausioje Italijos lygoje „Serie A“.
Vilniaus „Rytas“ (19-5) nesugadino 41-ojo Giedriaus Žibėno gimtadienio. Šventinį trenerio vakarą Lietuvos čempionai pažymėjo pergale sostinės derbyje prieš principinį varžovą Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (14-10) klubą – 92:88 (33:19, 15:26, 21:23, 23:18).
Latvijos sostinėje Rygoje savaitgalį vykusiame Baltijos moterų krepšinio lygos („BioSil-WBBL“) finalo ketverte pirmą kartą triumfavo Vilniaus „Kibirkštis“, finale įveikusi Klaipėdos „Neptūną-Amberton“ 76:61 (29:16, 13:18, 16:15, 18:12).
Kauno „Žalgiriui“ (22-2) teko rimtai paplušėti, kad pratęstų savo pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iki 11-os iš eilės.
Vilniaus „Žalgiris“ prieš „Kauno Žalgirį“. Vladimiras Čeburinas prieš ilgametį savo asistentą Eiviną Černiauską. Ir Romualdas Jansonas prieš „neįdomiu“ savo akademijos auklėtinį pavadinusią „Žalgirio“ direktorę Vilmą Venslovaitienę. Sekmadienį sostinėje vykęs „Žalgirių“ derbis kėlė didžiulę intrigą.
Anglijos futbolo čempionate sekmadienio vakarą akis į akį stojo du Mančesterio klubai.
Sekmadienį sostinės Lazdynų baseine finišuoja Lietuvos plaukimo čempionatas.
Baigėsi Lietuvos rankinio lygos (LRL) reguliarusis sezonas. Jo nugalėtojai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai iškovojo tiesioginį kelialapį į pusfinalį. 2-7 vietas užėmusios komandos kovas atkrintamosiose varžybose pradės nuo ketvirtfinalio.
Prie Anglijos čempionų titulo artėjantys „Liverpool“ futbolininkai galėjo savo persvarą padidinti iki 14 taškų, bet netikėtai suklupo Londone.
Legionierius iš Kamerūno Njoya Abdelas Kaderas mušė du įvarčius, o Kauno rajono „Hegelmann“ įsirašė ketvirtą pergalę iš eilės Lietuvos futbolo čempionate.
Vienas perspektyviausių Italijos tenisininkų Flavio Cobolli (ATP-45) sužaidė puikią savaitę ATP 250 serijos pirmenybėse Bukarešte, kur iškovojo savo pirmąjį karjeros ATP trofėjų.
„Rytas“ ir „Wolves Twinsbet“ sekmadienį vėl aiškinsis, kad priklauso Vilnius. Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) vyks trečiasis šio sezono sostinės derbis.