Verslas
Pavadinimas Trukmė
Lietuviško kapitalo Urbo bankas (buvęs Medicinos bankas) pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbo 1,223 mln. eurų grynojo pelno – 45 proc. mažiau nei tuo pačiu metu pernai, kai jis siekė 2,223 mln. eurų.
Jau rytoj, gegužės 27 d., prasideda pavasarinis laukinių gyvūnų vakcinavimas nuo pasiutligės, kurio metu iš orlaivių yra mėtomi jaukai su viduje esančia vakcina. Iš viso dalyje Lietuvos teritorijos bus išmėtyta apie 505 000 jaukų – viename kvadratiniame kilometre ne mažiau kaip 25 jaukai, rašoma Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pranešime žiniasklaidai.
Estijos pramonės įmonių pasitikėjimas gegužę blėso, tuo tarpu mažmeninės prekybos – stiprėjo, o statybų ir paslaugų įmonių – nepakito, skelbia Estijos konjunktūros institutas.
Fanerinio lukšto gamyklą Ukmergėje turinti didžiausia Latvijos medienos perdirbėja „Latvijas Finieris“ finansinę apyvartą 2024-aisiais padidino 1 proc. iki 408,982 mln. eurų.
Sutelktinio finansavimo platforma „InRento“ 2024 m. užbaigė su rekordiniais finansiniais rezultatais. Pernai bendrovės metinės pajamos išaugo iki 1,16 mln. eurų – tai 53 proc. daugiau nei 2023 m., kai pajamos siekė 758 tūkst. eurų.
„Gulbelės“ krautuvių tinklas pradėjo vežti lietuviškus maisto produktus gyvenantiems Vokietijoje, Nyderlanduose ir Belgijoje, rašoma „Gulbelė“ pranešime žiniasklaidai.
JAV prezidento Donaldo Trumpo komentarai, kai jis pavadino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną „bepročiu“ ir grasino sugriežtinti sankcijas Rusijai po jos brutalių smūgių Ukrainai, nustūmė Rusijos akcijų rinką į naujas žemumas, skelbia moscowtimes.ru.
Kiekviena nauja HUAWEI WATCH FIT laikrodžių karta rodo, kad kalbant apie funkcionalumą, atotrūkis tarp FIT serijos ir brangių HUAWEI laikrodžių mažėja. Ką tik šis gamintojas išleido naują laikrodžių įspūdingą „Watch 5“ laikrodžių seriją, dabar pasirodė ir pigesni, bet itin funkcionalūs modeliai.
Estijos statistikos departamento duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalyje pasirašyta 170,5 mln. draudimo įmokų – 0,5 proc. daugiau nei per tą patį praėjusių metų laikotarpį.
Sostinės išparduotuvių centras „Outlet Park“, besiruošdamas didžiųjų rinkos žaidėjų – „HalfPrice“ ir „Sinsay“ – įkurtuvėms, toliau tęsia vidinę plėtrą bei pokyčius. Todėl čia įsikūrusi „Eurokos“ grožio tinklo parduotuvė gegužės 30-ąją pirkėjus pasitiks gerokai atnaujinta. Ji – ūgtelėjo, išplėtė savo asortimentą bei nuo šiol bus įsikūrusi naujoje „Outlet Park“ vietoje. Sužinokite, kokiais pokyčiais ir naujienomis lankytojams prisistatys pasikeitusi „Eurokos“ parduotuvė.
Pasirodė klaidingų pranešimų, kuriuose teigiama, kad „Ryanair“ ir kitos pigių skrydžių bendrovės netrukus pasiūlys „stovimas“ vietas – oro linijos tai paneigė, skelbia „Euronews“.
Latvijos nacionalinės aviakompanijos „Air Baltic“ generalinio direktoriaus ir valdybos pirmininko pareigų konkursui paraiškas pateikė daugiau kaip 40 kandidatų iš beveik 30 šalių, pranešė bendrovės stebėtojų tarybos pirmininkas Andrejus Martynovas.
Nuotoliu valdomo GCS-200 transporto priemonės šalina minas iš naujai išlaisvintų regionų Ukrainoje, skelbia „Defence Express“.
Kiekviename mieste yra ne po vieną gatvę, kurioje, nepaisydami draudžiamųjų kelio ženklų, vairuotojai stato savo automobilius.
Po sėkmingo prisistatymo Londone ir Milane tarptautinės spaudos dėmesio sulaukusi paroda „Tactile Baltics“ pirmą kartą grįžta ten, kur ir gimė pradinės idėjos. Paroda sėkmingai atidaryta Vilniuje, viešbutyje PACAI, ir veiks kasdien iki birželio 9 d. Lankytojai kviečiami susipažinti su šiuolaikinių dizainerių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos kolekcinio dizaino kūriniais.
Panevėžio apylinkės teismas atmetė gyventojo skundą dėl savivaldybės sprendimo konfiskuoti apleistą automobilį. Teismas pripažino, kad Panevėžio miesto savivaldybė veikė teisėtai ir neviršijo savo įgaliojimų.
Estijos vartotojų pasitikėjimas gegužę kiek sustiprėjo, po nežymaus smuktelėjimo ankstesnį mėnesį, tačiau jų nuotaikos išliko niūrios.
Buvęs didžiausios Baltijos šalyse pakuočių gamybos bendrovės „Grafobal Vilnius“ vykdomasis direktorius Mindaugas Kurauskas patvirtino gavęs kvietimą vadovauti valstybės valdomai mažo kalibro amunicijos gamintojai Giraitės ginkluotės gamyklai.
Baltijos šalys sutarė ieškoti būdų, kaip kartu stiprinti regiono konkurencingumą ir pritraukti strateginių investuotojų, pirmadienį pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija.
Lenkijoje mažmeninė prekyba balandį stipriai atsigavo, po nuosmukio ankstesnius du mėnesius.