Smulkūs eismo įvykiai vairuotojams vis dar kelia nemažai streso – kada būtina kviesti policiją, o kada pakanka užpildyti deklaraciją? Primename, kad jei eismo įvykyje nėra sužeistųjų, dalyviai sutaria dėl aplinkybių ir kaltės, žala padaryta tik transporto priemonėms, nėra įtarimų dėl neblaivumo ar apsvaigimo, policijos kviesti nereikia – užtenka užpildyti eismo įvykio deklaraciją.