Žmonės.lt
Pavadinimas Trukmė
Jų autorinių dainų „bagaže“ – dar tik 7 dainos, bet net 5 jų pasiekė aukščiausius radijo stočių topus. Jie dirba su vienu įžymiausių Lietuvos popmuzikos prodiuserių Pauliumi Jasiūnu, kuris po vieno iš daugelio apdovanojimų, yra pasakęs, kad dabar gali leisti sau dirbti tik su pačiais geriausiais. Grupė „Marsa“ – unikalus muzikinis reiškinys, kurio dainas „Kas gali būti geriau“, „Lyg vanduo“, „Vienas kitam“, „Šypsena tau tinka“, „Man nereikia vėjo“, „Sparnai“ ar „Tavo meilės niekas neatstos“ atmintinai moka kokybiškos popmuzikos klausytojai, bet tik nedaugelis žino, kaip iš tiesų gimė duetas.
Kasmet į Venecijos kino festivalį susirenka gausybė ryškių kino, mados ir verslo elito žmonių. Šiemet prie gausaus būrio garsenybių prisijungė ir nuomonės formuotoja Agnė Kulitaitė. Ant raudonojo kilimo paskutinį festivalio vakarą žinoma moteris buvo pastebėta su italų verslininku Giuseppe Barboni.
Švedų popmuzikos sensacija Zara Larsson tęsia ryškiausią savo karjeros etapą. Rugsėjo 26 d. pasirodys jos ilgai lauktas albumas „Midnight Sun“, o lapkričio 16 d. atlikėja atvyks į Rygą, kur surengs vienintelį pasaulinio turo koncertą Baltijos šalyse.
Fantastiškai populiarūs, daugiau nei dvidešimtmetį rašę Lietuvos humoro ir politikos istoriją „Auksiniai svogūnai“ bus surengti paskutinį kartą.
Atlikėjas Egidijus Dragūnas garsėja išties įspūdingais koncertais, o naujausias to pavyzdys yra šeštadienį Kalnų parke įvykęs šou. Tačiau neseniai jo gyvenime šalia muzikos atsirado ir nauja veikla – žinomas vyras pranešė ne vieną nustebinusią naujieną.
Breiko šokėja Dominika Banevič, geriau žinoma kaip B-girl Nicka, ir toliau garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. Visai neseniai 18-metė šokėja parsivežė aukso medalius iš prestižinio turnyro Slovakijoje ir tarptautinio breiko čempionato Vengrijoje bei bronzą iš Kinijoje vykusių pasaulio žaidynių. Dabar sportininkė daugiausia dėmesio skiria mokslams, kuriuos vainikuos brandos egzaminai. O tuomet – ir toliau ketina prisidėti prie Lietuvos breiko scenos augimo bei dalintis savo sukaupta patirtimi.
Į viešumą iškilusi Jungtinėje Karalystėje gyvenančios teisės studentės Mios O'Brien istorija kelia daugybę neatsakytų klausimų. 23-ejų mergina buvo nuteista 25 metams nelaisvės ir dabar išgyvena pragarą viename griežčiausių Dubajaus kalėjimų.
„Šis žaidimas toks įtraukiantis, jog net pamiršau, kad mus filmuoja. Atrodo, žaidžiau kaip su draugais vakarėlyje“ – po muzikinės laidos filmavimo sakė TV laidų vedėja, žurnalistė ir nuomonės formuotoja Ugnė Siparė.
TV laidos „Sodininkų kalendorius“ vedėjas Tautvydas Gurskas ryžosi lemtingam sprendimui. Jis parduoda kelerius metus puoselėtą savo išskirtinę sodybą ant Nemuno kranto.
Pirmadienį atlikėjas Algimantas Minalga-Soliaris pateko į nemalonią situaciją – pačiame Vilniaus centre pavogtas jo sūnaus dviratis. Incidentas įvyko dienos metu.
Prieš keletą savaičių pasirodė maisto apžvalgininko Riebaus Katino apžvalga, kurioje kritikuojamas Palangoje įsikūręs virtuvės šefo Roko Galvono restoranas „Močiučių rezidencija“. Po jos internete pasipylė ir neigiamų komentarų banga – per valandą garsus verslininkas sulaukė daugiau nei 60 blogų atsiliepimų apie restoraną. R.Galvonas viešų pasisakymų žiniasklaidoje apie tai iki šiol vengė, tačiau galiausiai su portalu Žmonės.lt pasidalijo, kas nutiko, kokia galėtų būti tokio puolimo priežastis ir kaip visa ši situacija paveikė jo verslą.
Atlikėjo Merūno Vitulskio savaitgalio pasiplaukiojimas laivu su vaikais ir bičiuliais vos nesibaigė tragedija. Nors išvykos rytą viskas klojosi puikiai, tačiau vos per keliasdešimt sekundžių rami išvyka pasisuko netikėta linkme – laivas, kuriame plaukė garsus dainininkas pradėjo skęsti, o visiems keleiviams staigiai teko šokti į vandenį, kur gylis siekia net iki penkių metrų. Portalui Žmonės.lt M.Vitulskis papasakojo, kaip reagavo ištikus nelaimei, kas išgelbėjo nuo baisios tragedijos, ir atskleidė, kodėl apie įvykį žmonai Erikai nepasakė iškart.
Savaitgalį Vilniuje griaudėjo Queer festivalis „Kreivės“. Renginys neapsiėjo be incidentų – festivalyje kaukėti vyrai išdaužė langus. Renginio organizatoriai neslepia įsitikinę, kad tai – išpuolis prieš LGBT+ bendruomenę, visgi atvykusi policija įvykio netraktuoja kaip nusikaltimo ir turi kiek kitą nuomonę.
Praeityje buvusio garsaus atlikėjo Lino Karaliaus gyvenime – skaudūs pokyčiai. Po dešimties metų subyrėjo jo ir žmonos Viktorijos Gradauskaitės santuoka.
Čia nieko nebus paprastai. Su tokiu nusiteikimu ir pažadu šiandien eteryje pasirodo gruodžio 3 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančių M1 muzikos apdovanojimų anonsas, kuriame filmavosi būrys scenos garsenybių. Pasiruošimo renginiui užkulisius vaizduojančiame trumpame vaizdo klipe galima išvysti Justiną Jarutį, Gabrielių Vagelį, Petrą Geniušą, Rositą Čivilytę, Česlovą Gabalį, Marijų Adomaitį-Ten Walls, o Donatas Montvydas iš savo įspūdingo koncerto, vykusio Kalnų parke, į repeticiją atskrenda... sraigtasparniu.
Atlikėjas, projekto „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Andrius Rimiškis vasarą palydėjo ypatingai. Drauge su žmona Vaida jis įsiamžino gamtoje filmuotame muzikiniame klipe.
23-ejų metų merginos Irynos Zarutskos nužudymu apkaltintas buvusiam kalinys Decarlosas Brownas sulaukė neįtikėtinos žinios – jam sukurtas lėšų rinkimo puslapis. Tiesa, jo palaikymo akcija ilgai netruko.
Buvęs krepšininkas Robertas Javtokas sukrėtė krepšinio bendruomenę. Savaitgalį pasirodžiusioje laidoje „Nepatogūs klausimai“ jis prakalbo apie krepšininkę Kamilę Nacickaitę-Van Der Horst ir rėžė, kad ši vaiką augina su „juodu vyru“. Negano to, komentavo, jog anksčiau ji „buvo su moterimi“.
Princo Harry atvykimas į Jungtinę Karalystę pirmadienį pakurstė spėliones, kad jis gali pirmą kartą po daugiau kaip pusantrų metų pertraukos susitikti su tėvu karaliumi Karoliu III.
Rugpjūčio 12 dieną Kauno Dainų slėnyje turėjo vykti ilgai lauktas Rag’n’Bone Man koncertas. Tačiau prieš pat pasirodymą paaiškėjo, kad dėl atlikėjo sveikatos problemų renginys atšaukiamas. Nors koncertas tuomet ir neįvyko, tačiau garsus dainininkas, pasirodo, Lietuvos vis dar nepamiršo.