Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 28d. 19:00

„Daugiau nei teatras“: ką veikia scenos meno technikas?

Kas vyksta už spektaklio scenos? Ką veikia scenos meno technikos darbuotojai ir kokia atsakomybė ant jų pečių? Atsakymai į šiuos klausimus skambės naujoje Klaipėdos dramos teatro laidoje „Daugiau nei teatras“. Šį kartą svečiuose teatro scenos meno techninio padalinio vadovas Mantvydas Poškus.

Aštuoniolika metų teatre dirbantis klaipėdietis teatrą vadina savo tikraisiais namais. Čia dirbo jo amžiną atilsį tėtis, vis dar vaidina mama. Čia išvydo pirmąjį spektaklį.

Režisūros studijas baigęs M.Poškus svajojo režisuoti, ne rūpintis scena. Tačiau gyvenimas pasisuko taip, kad savo karjerą jis pasuko už scenos, bet ne kaip režisierius, o apšvietėjas.

Jis įsitikinęs, kad apšvietėjo reikėjo nuo pat teatro atsiradimo ištakų, kai pirmykščiai žmonės šoko aplink laužą. „Tai apšvietėjai rūpinosi tuo laužu“, - juokavo pašnekovas.

Tiesa, kartais M.Poškų galima išvysti ir scenoje. Žiūrovai jį pažįsta iš vaikiško spektaklio „Džiunglių knyga“.

Nauja Klaipėdos dramos teatro laida „Daugiau nei teatras“ – apie tuos nematomus žmones, kurie tikrove verčia neįmanomus dalykus. Teatro šeima yra didelė ir įvairi – šia laida siekiama atskleisti jos įvairovę ir žmogiškų istorijų tinklą, kuris kasdien pinamas teatre. Teatro magijos šaknys yra čia – užkulisiuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:16
06:27
02:21

Esports namai

URBAN˙/