Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 8d. 09:42

Meno kalba – apie šviesą ir tamsą

Kauno valstybinis dramos teatras remontus tikisi pabaigti iki jubiliejinio sezono.
Eriko Ovčarenko nuotr. / Šiuolaikinio šokio projektas „Tamsioji pusė“ bus rodomas Kauno valstybiniame dramos teatre.
Kauno valstybinio dramos teatro Parketinėje salėje gruodžio 9 dieną debiutuos šiuolaikinio šokio projektas „Tamsioji pusė“.

Pasak spektaklio autorių, šis kūrinys – bandymas šiuolaikine meno kalba atskleisti dvi skirtingas absoliuto dalis – tamsą ir šviesą. Projekto choreografė Edita Stundytė – ne naujokė dramos projektuose. Didžiausi ir svarbiausi E.Stundytės projektai sukurti bendradarbiaujant su režisieriumi Oskaru Koršunovu. Jo spektaklyje pagal norvegų dramaturgo Jono Fosse’s pjesę „Tos akys“ E.Stundytė dalyvavo kaip choreografė ir atlikėja, o Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre sukūrė choreografiją O.Koršunovo operai „Meilės eliksyras“.

Projekto „Tamsioji pusė“ muzikos autorė – kompozitorė Rita Mačiliūnaitė, taip pat pažįstama teatro pasaulyje. Be operų, muzikos spektakliams, ji kuria performansus ir fluxus pobūdžio projektus. Trečiasis projekto autorius – videomenininkas Vytautas Narbutas. Būtent jo sukurtos projekcijos atskleidžia pagrindinę projekto „Tamsioji pusė“ idėją, per kurią veda spektaklyje pasirodančios šiuolaikinio šokio atlikėjos Erika Vizbaraitė, Agnė Ramanauskaite ir Edita Stundytė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/