Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 19d. 10:34

Viskas apie Kauno dramos teatro spektaklius – informaciniame terminale

Informacinis terminalas stovi Kauno dramos teatre, prie kasų
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Informacinis terminalas stovi Kauno dramos teatre, prie kasų

90 metų veiklos jubiliejų minintis Kauno valstybinio dramos teatras gavo itin lauktą dovaną – prie teatro kasų pastatytas informacinis terminalas.

 „Esame pastebėję, kad nemaža dalis žiūrovų į spektaklius ateina pagal pažįstamų rekomendacijas. Neretai į spektaklį žmonės ateina net nepasiskaitę, apie ką jis. Dėl to būna ir nusivylimų – juk kiekvienas žiūrovas skirtingas, todėl jo įvertinimai taip pat ne vienodi“, – sakė Kauno valstybinio dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas.

Tačiau nuo šiol tokių žiūrovų, nežinančių, į kokį spektaklį perka bilietus, turėtų sumažėti, nes Kauno dramos teatre, prie kasų, pastatytas informacinis terminalas. Jame suvesta visa informacija apie teatrą ir jame rodomus kūrinius, vykstančius kitus renginius. Todėl atėjusieji nusipirkti bilietų galės nesunkiai pasitikrinti, ar tikrai jiems galėtų būti įdomus draugų ar kolegų rekomenduotas pastatymas.

„Tai buvo labai netikėta, bet maloni dovana“, – prisipažino E.Stancikas. Pasak jo, teatras seniai svajojo apie tokį terminalą.

Informacinis terminalas Kauno dramos teatrą pasiekė prieš pat jubiliejų – sekmadienį, gruodžio 19-ąją, teatras mini savo veiklos 90-metį.

Ta proga atidengta žymiausių Kauno dramos teatre kūrusių ir tebekuriančių menininkų – aktorių, režisierių, scenografų, kompozitorių, dramaturgų – Atminties siena. Ši siena – dalis nuolatinės teatro istorijos ekspozicijos, kuri atidaryta Didžiosios salės fojė antrame aukšte. Be kitų eksponatų parodoje eksponuojamas legendinis, uždraustasis Šv. Mergelės Marijos paveikslas iš 1972 m. Jono Jurašo pastatyto spektaklio „Barbora Radvilaitė“, kurį išsaugojo pats režisierius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės