TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

D.Motiejūnas ir kompanija neprisidarė gėdos Berlyne

Donatas Motiejūnas ir „Monaco“ (19-10) klubas parsiveža nelengvą pergalę iš Eurolygos autsaiderių teritorijos. Vieni turnyro lyderių 90:82 (13:27, 32:12, 24:23, 21:20) įveikė paskutinę vietą užimančią Berlyno ALBA (5-24).
Mike'as Jamesas
Mike'as Jamesas / Scanpix/IMAGO/Fotostand nuotr.

D-Mo nugalėtojams per 11 minučių pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, prasižengė tris kartus ir surinko 11 naudingumo balų.

Lietuvio komanda gavo niuksą pirmajame kėlinyje, kurį ALBA užbaigė spurtu 17:4 ir atitrūko net 27:13.

„Monaco“ įspūdingai atsitiesė antrame ketvirtyje, kuriame Elie Okobo pelnė 10 taškų, o svečiai jį laimėjo net 32:12 ir įpusėjus mačui jau pirmavo 45:39.

Po ilgosios pertraukos „Monaco“ sugebėjo nutolti 11 taškų (56:45), bet nepasidavusi ALBA gaivino intrigą ir ketvirtajame kėlinyje ištirpdė skirtumą iki taško – 72:73.

Vis dėlto puikias rungtynes sužaidęs E.Okobo pelnė 5 taškus iš eilės, prie jo prisijungė ir komandos draugai, o savo sirgalius pagąsdinęs Monako klubas sugebėjo užbaigti rungtynes pergale.

„Monaco“ Eurolygoje žengia trečioje pozicijoje.

ALBA: Mattas Thomasas 14, Johannesas Thiemannas 11 (7 atk. kam.), Sterlingas Brownas, Yanni Wetzellis (5 kld.) ir Khalifa Koumadje po 10.

„Monaco“: Elie Okobo 21, Mike'as Jamesas 20 (3/11 dvit., 4/11 trit.), Jaronas Blossomgame'as 13.